Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Повнотекстові автореферати дис. - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Електронний каталог ННСГБ НААН (27)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>M=Укр. акад. держ. упр. при Президентові України<.>
Загальна кількість знайдених документів : 31
Показані документи с 1 по 10
 1-10    11-20   21-31   31-31 
1.
Х879(4УКР)6
Б 43


    Белінська, О. Г. Укр. акад. держ. упр. при Президентові України.
    Державне управління видатками пенсійного фонду України [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. упр. / О.Г. Белінська; Українська академія держ. управління при Президентові України ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [б. в.], 2003. - 20с. - Б. ц.
РУБ Х879(4УКР)6 + У9(4УКР)272.22 + 25.00.02

Анотація: На підставі аналізу та узагальнення теоретичних положень сучасної економічної науки щодо функцій і ролі держави в соціально-ринковій економіці обгрунтовано необхідність запровадження трирівневої пенсійної системи в Україні. Відзначено, що фінансову звітність Пенсійного фонду України перетворено за накопичувальним методом обліку для одержання більш реалістичного уявлення про його фінансовий стан. Розроблено схему управління Пенсійним фондом та його видатками у контексті проведення адміністративної реформи. Удосконалено методику здійснення фінансового аналізу діяльності Пенсійного фонду України. У процесі виконання аналізу діючої та запропонованої пенсійних систем України набуло подальшого розвитку використання моделі PROST для прогнозування розвитку даної системи. Запропоновано послідовність проведення пенсійної реформи: створення комп'ютерних систем, баз даних і адміністративних механізмів, необхідних для підвищення ефективності та дієвості солідарної системи; побудову фінансової моделі з метою обчислення очних оцінок і керування збиранням внесків та виплатою пенсій у цій системі; її реформування з метою забезпечення актуарного балансу та створення надлишку коштів для фінансування накопичувальної системи; удосконалення адміністративних процедур у солідарній системі; розробку законодавчо-нормативної бази накопичувальної системи пенсійного забезпечення.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

2.
У9(4Укр)21
Б 11


    Біла, С. О. Укр. акад. держ. упр. при Президентові України.
    Структурна політика в системі державного регулювання економіки в умовах суспільної трансформації [Текст] : автореф. дис... д-ра наук з держ. управління / С.О. Біла; Українська академія держ. управління при Президентові України ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [б. в.], 2002. - 36с. - Б. ц.
РУБ У9(4Укр)21

Анотація: Розкрито значення різних течій економічної думки, зокрема, неоінституціоналізму у вирішенні проблеми щодо структурної політики в системі державного регулювання економіки за умов суспільної трансформації. Оцінено державні програми структурної перебудови економіки України, розроблені у 1995 - 2001 рр. Напрями удосконалення приватизаційної, фінансової, податкової інвестиційної політики тощо розглянуто в контексті завдань макроекономічної стабілізації, оптимізації стуктурних пропорцій на відтворювальному та галузевому рівнях, а також у територіальному аспекті. Проаналізовано можливості розв'язання паливно-енергетичної проблеми, активізації структурно-інноваційних перетворень, ефективність територіально-адміністративної реформи, що передбачається в Україні. Досліджено взаємозалежність між інституційними перетвореннями, створенням розвинутої ринкової системи та практичною реаліазацією струкурних реформ. Розглянуто заходи, необхідні для реальної інтеграції України в ЄС.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

3.
У9(4УКР)49:Х822
Б 11


    Білоус, В. Т. Укр. акад. держ. упр. при Президентові України.
    Управління податковою службою в Україні [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.05 / Українська академія держ. управління при Президентові України ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [s. n.], 1998. - 19 с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)49:Х822

Анотація: Дисертацію присвячено дослідженню формування податкової системи в Україні та її впливу на організацію діяльності податкової служби. Шляхом порівняння основ цих процесів із закономірностями функціонування податкових систем і відповідних служб розвинутих країн визначені ключові напрямки оптимізації завдань і структури податкової служби в Україні. Внесені пропозиції з цих питань знайшли відображення в законодавчих актах. Обгрунтовано необхідність подальшого законодавчого забезпечення управління діяльністю податкової служби щодо створення системи прогнозування надходжень до бюджету, підвищення ефективності контролю, розширення бази оподаткування за рахунок сектору тіньової економіки, запровадження світового досвіду роботи з кадрами та платниками податків.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

4.
У9(4УКР)0-56
Б 81


    Бондарчук, І. В. Укр. акад. держ. упр. при Президентові України.
    Формування механізму реалізації інвестиційної політики в Україні [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. управління / Українська академія держ. управління при Президентові України ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [s. n.], 2000. - 18с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)0-56

Анотація: Наведено теоретико-методологічні засади інвестиційної політики. Висвітлено сутність інвестицій та їх види, основні цілі здійснення зарубіжних інвестицій. Обгрунтовано економічні передумови реалізації інвестиційної політики в Україні. Розглянуто залежність ступеня зрілості національної економіки від рівня її інтегрованості у світове господарство. Доведено, що лібералізація умов інвестування поряд із змінами в стратегіях транснаціональних компаній сприяє ефективнішому освоєнню економічних ресурсів, що призводить до сучасних зрушень у сфері прямого зарубіжного інвестування. Розкрито проблеми функціонування зарубіжних інвестицій в Україні, основні чинники мотивації іноземного інвестування, внесено пропозиції щодо визначення пріоритетних напрямів залучення зарубіжних інвестицій. Визначено, що повноцінна інтеграція України у світове товариство неможлива без розширення виробничої діяльності національних компаній за кордоном. Обгрунтовано об'єктивну необхідність застосування правових та економічних важелів щодо регулювання фінансових потоків в економіку України. Розроблено та обгрунтовано концепцію державного управління інвестиційною політикою.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

5.
У9(4УКР-2К)23
В 14


    Вакуленко, В. М. Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України.
    Стратегічне планування економічного розвитку великого міста як інструмент підвищення ефективності його управління [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. упр. / В.М. Вакуленко; Українська Академія держ. управління при Президентові України ; Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [б. в.], 2003. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР-2К)23 + 25.00.04

Анотація: Визначено, що за умов багатоукладної економіки стратегічне планування є основним інструментом регулювання соціально-економічного розвитку міських поселень і раціонального використання ресурсів на загальнодержавному та рівні територіальних громад. Доведено, що воно має значний потенціал щодо підвищення ефективності управління адміністративно-територіальними одиницями з боку державних органів влади та місцевого самоврядування за умов застосування комплексу науково обгрунтованих напрямків, методів і прийомів, визначення стратегічних цілей та послідовної їх реалізації. Вперше у вітчизняній науці обгрунтовано, що у процесі стратегічного планування великих міст необхідно їх розглядати як міста-підприємці. Узагальнено методичні підходи щодо удосконалення практики стратегічного планування великих міст на основі застосування інноваційних моделей. Доведено доцільність використання інструментів маркетингу для визначення стратегій економічного розвитку міста. Обгрунтовано необхідність виконання Києвом, поряд із столичними, функцій світового міста, проаналізовано ресурсний потенціал столиці, визначено основні параметри стратегічного плану економічного розвитку Києва з урахуванням особливостей столичного міста та формування на його базі приміської зони "столичного округу".

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

6.
У9(4УКР)261.61
В 19


    Василишин, Р. Н. Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України.
    Економічна політика в управлінні державним боргом України [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. управління / Р.Н. Василишин; Українська Академія держ. управління при Президентові України ; Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [б. в.], 2000. - 17с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)261.61

Анотація: Досліджено теоретико-методологічні підстави управління державним боргом України. Акцентовано увагу на важливому методологічному положенні, за яким до основи класифікації внутрішнього та зовнішнього боргу покладено різні принципи. Внутрішній державний борг класифіковано за інструментальними та інституційними ознаками, зовнішній борг - за історією виникнення та типу кредиторів. Критично проаналізовано дослідження, відзначені трьома ключовими чинниками: високою часткою державних видатків у структурі валового внутрішнього продукту, неточним обрахунком бюджетного дефіциту завдяки розходженням у методиках обрахунку, високою дохідністю цінних паперів. Висвітлено непослідовність у проведенні політики внутрішніх і зовнішніх запозичень, що підірвало механізм відтворювання державного боргу. Основною помилкою прийнятої тактики визначено розгляд зовнішнього боргу у відриві від інших складових державного боргу та зневага "інерційності" відтворювання державних боргів - відставання реальних процентних ставок від швидкості зниження прибутковості розміщених позик. Розглянуто принципи та основи боргової стратегії, відповідно до яких довгострокова мета управління державним боргом полягає в утриманні зростання боргових зобов'язань країни у межах її спроможності обслуговувати свій борг. Реалізація даної мети потребує ефективного використання позичених ресурсів. Особливу увагу приділено механізму управління державним боргом України. Простежено взаємозв'язок бюджетного дефіциту та державного боргу, вплив боргової кризи на бюджетну політику України. Визначено шляхи та методи оптимізації бюджетного дефіциту, джерела покриття й

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

7.
У9(4УКР)21
В 25


    Вдовенко, С. М. Укр. акад. держ. упр. при Президентові України.
    Соціально-економічні та управлінські основи реформування гуманітарної сфери регіону в умовах перехідної економіки [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / Українська академія держ. управління при Президентові України ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [s. n.], 1999. - 18 с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)21

Анотація: В роботі здійснено комплексний аналіз механізмів регіонального управління реформуванням гуманітарної сфери. Розглянуті передумови, тенденції перехідного періоду. Розроблено системно-функціональний механізм реформування освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту. Визначено зовнішні та внутрішні чинники, які забезпечують рівновагу гуманітарних систем. Досліджено взаємозв'язок регіонального управління з комплексом "економіка - гуманітарна сфера - населення". Доповнені показники оцінки діяльності закладів гуманітарної сфери, які враховують їх участь в ринкових перетвореннях. Запропоновані структури управління, адекватні потребам перехідного періоду. Проаналізовано бюджет, як інтегральний показник якості управлінської праці та його функції. Зроблено висновок про те, що збалансований бюджет зв'язує регіон в єдиний комплекс, цілісну систему, забезпечує його рівновагу, виконує головну функцію - фінансування гуманітарної сфери. Доведено зростання ролі місцевих податків і зборів у вирішенні питань соціального захисту населення.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

8.
У9(4Укр)321-64
Г 65


    Гончарук, Н. Т. Укр. акад. держ. упр. при Президентові України.
    Формування й реалізація державної кадрової політики в установах, організаціях і на підприємствах аграрного сектора економіки України [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. управління / Н.Т. Гончарук; Українська академія держ. управління при Президентові України ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [б. в.], 2002. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4Укр)321-64

Анотація: Подано ретроспективний аналіз досвіду підготовки та використання фахівців сільського господарства у XIX - XX ст., формування системи кадрового забезпечення аграрної сфери за умов адміністративно-командної системи, аграрних перетворень в Україні та їх впливу на формування та реалізацію державної кадрової політики в аграрному секторі економіки у сучасний період. Розроблено критерії, яким повинні відповідати керівні кадри даної сфери за умов ринкової економіки, а також класифікацію якостей, що складають модель сучасного керівника й спеціаліста аграрного сектора економіки. Запропоновано систему роботи з добору, розстановки, раціонального використання, формування резерву, підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

9.
У9(4УКР)262.10-21
Д 67


    Донченко, Л. О. Укр. акад. держ. упр. при Президентові України.
    Державне регулювання банківської системи України [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. упр. / Л.О. Донченко; Українська академія держ. управління при Президентові України ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [б. в.], 2003. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)262.10-21 + 25.00.02

Анотація: Надано оцінку державного регулювання банківської системи за умов трансформації української економіки. Обгрунтовано необхідність переходу від регулювання банківської системи як залучення та розміщення коштів до регулювання даної системи як фінансового інституту. Запропоновано шляхи зміцнення банківської системи, досліджено еволюцію та проведено порівняльний аналіз сучасних стратегій збереження довіри до її системи. Акцентовано увагу на аналізі банківської системи України, наведено шляхи удосконалення її регулювання та ефективного нагляду.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

10.
У9(4УКР)305.651-21
Д 79


    Дубовик, С. Ф. Укр. акад. держ. упр. при Президентові України.
    Державне управління вугільною промисловістю у перехідній економіці [Текст] : автореф. дис... канд. наук з держ. упр. / Українська академія держ. управління при Президентові України ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. - К. : [б. в.], 1999. - 20 с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)305.651-21

Анотація: Дисертацію присвячено дослідженню механізму державного управління вугільною промисловістю, а також вибору оптимального ступеня державного впливу на її діяльність у перехідній економіці. Розглянуто існуючі світові моделі функціонування вугільної галузі, методи та інструменти її регулювання, можливості використання позитивного досвіду для реформування вітчизняної вугільної промисловості. Обгрунтовано необхідність структурної перебудови вугільної галузі України, а також визначено роль держави у цьому процесі. Досліджено механізм державного управління галуззю на сучасному етапі та запропоновано шляхи його вдосконалення. Проаналізовано хід реформування вугільної промисловості та розроблено практичні рекомендації щодо його прискорення і корегування.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-31   31-31 
 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.