Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Повнотекстові автореферати дис. - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>M=НАН України. Ін-т економіки<.>
Загальна кількість знайдених документів : 42
Показані документи с 1 по 20
 1-20    21-40   41-42 
1.
У9(4УКР)262.6
Б 43


    Белінська, Я. В. НАН України. Ін-т економіки.
    Взаємодія валютного курсу та інфляції в перехідній економіці України [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Я. В. Белінська; Яніна Василівна Белінська; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2001. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)262.6 + У9(4УКР)262.681

Анотація: Визначено закономірності формування обмінного курсу, механізми його взаємодії з інфляцією та вплив на економічний розвиток України. На базі теорії ПКС розкрито макроекономічний аспект процесу курсоутворення та зворотного впливу валютного курсу на народногосподарські процеси. Виявлено залежність між темпами зміни валютного курсу і темпами інфляції, яка полягає в більшій мінливості валютних курсів у порівнянні з темпами інфляції, особливо під час фінансово-економічних потрясінь. Встановлено, що стабілізація обмінного курсу української валюти є необхідним чинником уповільнення інфляційних процесів та економічного зростання. Доведено, що за умов значної заниженості курсу проти ПКС валютний курс спотворює господарчі рішення на різних рівнях їх прийняття, і тому одним із визначальних принципів під час розробки валютної політики в Україні повинна стати орієнтація на динаміку співвідношення обмінного курсу до рівня ПКС для запобігання значним розбіжностям між номінальним та реальним курсами валюти. Обгрунтовано, що вирішальне значення на даному етапі розвитку національної економіки для зміцнення української валюти мають заходи щодо стимулювання економічного розвитку і структурної перебудови економіки.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

2.
У9(4УКР)832.0-955
Б 48


    Береза, І. В. НАН України. Ін-т економіки.
    Економічна безпека зовнішньоекономічної діяльності АПК [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / НАН України ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [s. n.], 1999. - 19 с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)832.0-955

Анотація: Дисертація присвячена проблемам економічної безпеки зовнішньоекономічної діяльності агропромислового комплексу у контексті сучасної ситуації на внутрішньому і зовнішньому ринках. Вирішуються наукові питання теоретичного і практичного осмислення концептуальних підходів до різнопланового реформування зовнішньоекономічної діяльності з метою створення механізму, що дасть можливість протидіяти руйнуванню виробничого і експортного потенціалу сільського господарства і переробної промисловості та запобігати небезпечним явищам при здійсненні експортно-імпортних операцій.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

3.
У9(4Укр)49:Ч30/49
Б 11


    Біницька, О. П. НАН України. Ін-т економіки.
    Удосконалення системи планування та фінансування підготовки педагогічних кадрів [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / О.П. Біницька; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2002. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4Укр)49:Ч30/49 + Ч34(4Укр)п/р

Анотація: Досліджено особливості змін у теорії та практиці планування підготовки педагогічних кадрів для системи освіти України та її регіонів. Науково обгрунтовано й експериментально перевірено адекватні сьогоденній соціально-економічній ситуації концепцію та модель інноваційних підходів до планування та організації підготовки педагогічних кадрів початкової ланки освіти, вивчено процес соціально-економічної трансформації умов формування механізму її фінансування. Обгрунтовано шляхи та напрями оптимізації фінансування навчання педагогічних кадрів за умов реалізації системи їх ступеневої підготовки у вищих педагогічних закладах різного рівня акредитації, підпорядкованості та фінансового забезпечення. Наведено рекомендації щодо практичного використання результатів дослідження в системі освіти України.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

4.
У9(4Укр)240.523.3
Б 69


    Близнюк, В. В. НАН України. Ін-т економіки.
    Регіональні особливості ринку праці в Україні: методологія дослідження, аналіз та прогноз [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / В.В. Близнюк; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2001. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4Укр)240.523.3

Анотація: Розроблено теоретичні та методологічні засади дослідження регіональних ринків праці в Україні. Запропоновано методику районування національного ринку праці та регіоналізації політики зайнятості, яка грунтується на використанні комплексу показників соціально-економічного та демографічного розвитку регіонів, а також характеристик дієвості державної служби зайнятості. Для оцінки стану ринку праці розроблено інтегральний показник його напруженості. Розраховано регіональні індекси напруженості даних ринків. Розроблено аналітичну модель та прогноз розвитку ринку праці України до 2005 р. Сформульовано концепцію трансформації організаційно-функціонального механізму управління регіональними ринками праці та надано пропозиції щодо побудови системи стратегічного управління даними ринками.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

5.
У9(4УКР)305.652.52-56
Б 91


    Бурлака, В. Г. НАН України. Ін-т економіки.
    Інвестиційні проблеми нафтопереробної промисловості України [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / В.Г. Бурлака; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2001. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)305.652.52-56

Анотація: Досліджено перспективи розвитку нафтопереробної промисловості України. Визначено шляхи та методи інвестиційного забезпечення розвитку нафтопереробки, її реструктуризації та підвищення конкурентоспроможності. Обгрунтовано теоретичні та методологічні засади дослідження. Висвітлено вплив основних факторів на формування українського ринку нафтопродуктів і на сучасний стан нафтопереробки. Запропоновано методику прогнозування потреби України у нафті та нафтопродуктах, розроблено прогноз щодо їх попиту. Окреслено перспективні шляхи технологічного розвитку нафтопереробки України. Проаналізовано джерела й умови інвестиційного забезпечення даної галузі.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

6.
У9(4УКР)0-97
В 64


    Возна, Л. Ю. НАН України. Ін-т економіки.
    Особливості циклічності в розвитку економіки України на сучасному етапі [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Л.Ю. Возна; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2001. - 20с. : рис. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)0-97

Анотація: Визначено передумови формування та дії в економіці України циклічних факторів стабілізації. Проаналізовано загальні властивості економічного циклу, а також теорії вітчизняних і зарубіжних вчених, присвячені проблемі циклічності в розвитку економіки України. Доведено, що наявність і характер циклічних коливань у розвитку економіки зумовлюються особливостями її інституціональної структури, які відбиваються також на характері макроекономічної рівноваги. Проведено аналіз асиметричного типу макроекономічної рівноваги, що доводить відсутність ендогенного механізму інноваційного циклу в економіці України, а також простежено причини входження останньої в кризовий стан. Досліджено особливості економічної кризи в Україні, порівняну з циклічною кризою, характерною для країн з розвинутою ринковою економікою. Визначено фактори, необхідні для переходу економіки України до фази зростання.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

7.
У9(4УКР)320-64
Г 56


    Гніденко, О. А. НАН України. Ін-т економіки.
    Мотивація ефективної праці в сільськогосподарських підприємствах [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / О.А. Гніденко; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2000. - 19с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)320-64

Анотація: Розглянуто основні теорії мотивації праці в їх еволюційному розвитку. Виявлено особливості формування мотиваційного механізму в аграрній сфері та його розвитку під впливом зміни економічної системи. Визначено мотиви діяльності різних категорій працівників, що формуються в процесі трансформації сільськогосподарських підприємств, вплив на їх формування різноманітних факторів. Подано оцінку діючої системи мотивації праці. Обгрунтовано напрями удосконалення механізму мотивації праці у сільському господарстві. Розроблено перспективні напрями мотивації праці у сільськогосподарських підприємствах різних організаційно-правових форм.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

8.
У9(4Укр)832.0
Д 72


    Драга, Т. В. НАН України. Ін-т економіки.
    Адаптація зовнішньоекономічної діяльності агропромислового комплексу до умов світового ринку [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Т.В. Драга; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2002. - 19с. - Б. ц.
РУБ У9(4Укр)832.0

Анотація: На системних засадах проаналізовано найбільш актуальні проблеми методології дослідження адаптації зовнішньоекономічної діяльності АПК до умов світового ринку, на теоретичному та практичному рівнях визначено закономірності даної адаптації з точки зору розвитку сільського господарства та харчової промисловості. Висвітлено питання розбудови системи адаптації зовнішньоекономічної діяльності АПК до норм і правил світового ринку в межах ГАТТ/СОТ, організаційно-економічного механізму інтеграції АПК з ринками країн-членів ЄС та виходу з конкурентоспроможною продукцією на Європейський ринок, а також захисту внутрішнього ринку від дискримінаційного імпорту.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

9.
У9(4УКР)320-592
Д 81


    Дудін, В. І. НАН України. Ін-т економіки.
    Основи формування організованого сільськогосподарського ринку регіону [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / В.І. Дудін; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2003. - 20с. : рис. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)320-592 + 08.07.02

Анотація: Доведено нежиттєздатність стихійних розподільчих відносин та об'єктивну необхідність застосування механізмів державного регулювання сільськогосподарських ринків. Обгрунтовано практичні й теоретичні засади цілеспрямованого впливу на формування основних складових цього ринку, які характеризують ступінь його організованості. Розроблено основні принципи наповнення та перспективи розвитку різних видів продуктових ринків. Проаналізовано виробництво сільськогосподарської продукції та каналів її збуту, систематизовано учасників ринкових відносин регіонального ринку Черкащини. Розроблено модель формування зонального дрібнооптового ринку худоби та запропоновано основні принципи формування Черкаського центрального оптового ринку для реалізації продукції нетривалого зберігання. Запропоновано систему державних і недержавних органів керування формуванням сільськогосподарських ринків на національному та регіональних рівнях. Визначено функції, структуру побудови та джерела фінансування державного Агентства з регулювання сільськогосподарського ринку. Виділено пріоритетні напрями державного впливу на стабілізацію ситуації на даному ринку. Обгрунтовано необхідність законодавчої легалізації та державної підтримки самоврядних господарських неприбуткових організацій, що створюються сільськогосподарськими товаровиробниками з метою спільних дій стосовно просування продукції на ринки, а також об'єднань (асоціацій) учасників маркетингових каналів у межах продуктових підкомплексів з функціями міжгалузевого узгодження ринкової діяльності.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

10.
У9(4УКР)305.7-56
З-14


    Загорняк, Н. Б. НАН України. Ін-т економіки.
    Стратегія інвестування виробництва (на прикладі харчової промисловості) [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Н.Б. Загорняк; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2003. - 19с. : табл. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)305.7-56 + 08.07.01

Анотація: З'ясовано теоретичні засади стратегії інвестування виробництва, проаналізовано економічний стан харчової промисловості України, відтворення її виробничого капіталу. Визначено головні чинники підвищення ефективності стратегічних інвестицій, умови й джерела інвестиційного забезпечення технологічного оновлення, реструктуризації та підвищення конкурентоздатності галузі. Розроблено рекомендацї щодо удосконалення державної промислової політики з метою сприяння збільшенню обсягу й підвищенню ефективності інвестицій. Запропоновано й обгрунтовано підхід до стратегічного керування інвестуванням виробництва на базі споживчої орієнтації та комплексної оцінки об'єктів інвестування.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

11.
У010.295.75
З-62


    Зимовець, В. В. НАН України. Ін-т економіки.
    Процентна ставка та інфляція у перехідній економіці України [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / НАН України ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [s. n.], 1998. - 16 с. - Б. ц.
РУБ У010.295.75

Анотація: Розглядаються питання взаємодії процентної ставки і темпів інфляції в перехідній економіці України. Узагальнено існуючі теоретичні підходи, проведено їх перевірку на статистичних даних за групами країн. Процентну ставку розглянуто як індикатор ступеню розвитку грошової системи. Встановлено щільність і форму зв'язку реальної процентної ставки з динамікою грошових агрегатів, валютного курсу, реального ВВП. Запропоновано методики визначення впливу процентної політики на ставки мікрорівня, діапазону припустимих коливань облікової ставки в умовах обмеженості грошових ресурсів. Встановлено залежність динаміки реальної процентної ставки на всіх рівнях від тривалості фінансової стабільності.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

12.
У9(4Укр)245
Z99


    Ільченко, Н. Б. НАН України. Ін-т економіки.
    Формування контрактної системи оплати праці в Україні [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Н.Б. Ільченко; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2002. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4Укр)245

Анотація: Запропоновано напрями удосконалення контрактної системи оплати праці в Україні шляхом розробки та впровадження організаційних, нормативно-правових та економічних заходів. Наведено рекомендації щодо укладання контрактів на підприємствах з урахуванням вимог ринкової економіки. Системазовано чинники, що впливають на рівень індивідуалізації заробітної плати. На підставі критичного аналізу світового досвіду щодо організації заробітної плати в аспекті застосування контрактної системи, визначено концептуальні засади удосконалення даної системи й обгрунтовано доцільність її використання в Україні. Значну увагу приділено питанням визначення розмірів заробітної плати робітників, що працюють за контрактом.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

13.
У9(4УКР)300-55-640
К 56


    Коваль, Л. А. НАН України. Ін-т економіки.
    Соціально-економічні важелі активізації інноваційної праці на промислових підприємствах [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Л.А. Коваль; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2002. - 20с. : рис. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)300-55-640 + 08.09.01

Анотація: Систематизовано теоретичні підходи до трактування суті інноваційної праці як такої, що трансформує результати науково-технічної діяльності у новий продукт (послугу) з метою одержання корисного ефекту (економічного, соціального) та задоволення суспільних потреб. Особливостями змісту такої праці визнано наявність творчості, цільовий орієнтир на потреби ринку. Уточнено мотиваційний вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на інноваційну поведінку особистості з виокремленням стимулів і антистимулів інноваційної праці за умов перехідної економіки. Розроблено методику діагностики сприйнятливості персоналу до інновацій, яка відкриває додаткові можливості для реалізації завдань кадрової політики підприємства, сприяє кращому використанню трудового потенціалу працівників. Обгрунтовано умови ефективного функціонування механізму активізації інноваційної праці на промислових підприємствах, а також удосконалено методи її стимулювання з запровадженням оцінювання конкурентоспроможності персоналу, вимірювання результатів і складності роботи. Обгрунтовано вибір цільових орієнтирів кадрової стратегії підприємства з урахуванням його інноваційного розвитку.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

14.
У9(4УКР-6КРИ)301.0-56
К 79


    Крейдич, І. М. НАН України. Ін-т економіки.
    Активізація інвестиційної діяльності підприємств в умовах трансформації економіки [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / І.М. Крейдич; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2002. - 19с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР-6КРИ)301.0-56 + 08.07.01

Анотація: Розроблено схему управління інвестиційною діяльністю у промисловості регіону з метою її стимулювання. Розглянуто методику ефективності регіональних інвестиційних проектів і програм, що базується на оптимізації за коефіцієнтом прибутковості. Визначено структуру інвестиційного капіталу на підставі аналітичних підходів, що включає корпоративні цінні папери. Враховано зміни амортизаційної політики, що передбачає лібералізацію формування та використання амортизаційного фонду, створення на підставі пільг інвестиційних ресурсів, моніторинг і контроль за ефективним використанням коштів відтворення загального капіталу. У сфері приватизації запропоновано розширити продаж акцій інвестиційними забов'язаннями, збільшити кошти на інвестування, погашення заборгованості підприємств. Проведено оцінку інвестиційної привабливості регіонів України на базі інтегральних показників привабливості. Наведено напрями удосконалення економіко-соціального механізму регулювання інвестиційної діяльності у промисловості Кримського регіону.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

15.
У9(4УКР)306.7-56
К 82


    Кримковський, Р. Б. НАН України. Ін-т економіки.
    Сприяння залученню іноземних інвестицій у переробну сферу АПК України [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Р.Б. Кримковський; НАН України ; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2003. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)306.7-56 + 08.07.02

Анотація: Висвітлено засади міжнародного руху інвестиційних ресурсів та систематизовано теоретико-методологічні підходи до класифікації іноземного капіталу та форм залучення іноземних інвестицій. Проаналізовано сучасний стан і процес іноземного інвестування галузей харчової та переробної промисловості. Виявлено вплив внутрішньогалузевих детермінантів макро- та мікроекономічного характеру на обсяги надходжень прямих іноземних інвестицій у переробну сферу АПК. Визначено потреби галузей харчової та переробної промисловості в іноземних інвестиціях та обгрунтовано основні перспективи їх залучення з урахуванням відповідної зміни найбільш впливових чинників. Розроблено пропозиції щодо вибору ефективних механізмів залучення іноземних інвестицій у переробну сферу АПК. Проаналізовано сучасний стан державної політики сприяння розвитку АПК та запропоновано окремі напрями формування привабливих організаційно-економічних умов залучення іноземних інвестицій у харчову та переробну промисловість.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

16.
У9(4Укр)306.7
Л 14


    Лагода, Т. В. НАН України. Ін-т економіки.
    Формування ринку продовольчих товарів України (на прикладі кондитерської промисловості) [Текст] : автореф. дис...канд. екон. наук / НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [s. n.], 2000. - 18 с. - Б. ц.
РУБ У9(4Укр)306.7 + У9(4Укр)306.751.7

Анотація: Проаналізовано особливості інфраструктури ринку України перехідного періоду, рівень споживання населенням харчових продуктів, тенденції розвитку внутрішнього ринку продовольства, а також обгрунтовано необхідність формування продовольчої політики нового типу. Висвітлено особливості формування ринку кондитерських виробів України у перехідний період та наведено результати маркетингового дослідження. Встановлено вплив окремих чинників на обсяги продажу продукції та закономірності зміни обсягів споживання окремих видів продукції відповідно до рівня доходів та місця проживання населення. Розроблено економіко-математичну модель прогнозування обсягів їх продажу. Досліджено фінансовий стан підприємств галузі. Обгрунтовано та розроблено пропозиції щодо удосконалення систем державного регулювання ринку кондитерських виробів та управління галуззю за умов ринкової економіки, а також створення галузевої служби маркетингу. Визначено пріоритетні напрямки розвитку галузі, шляхи удосконалення інноваційної діяльності та покращання фінансового стану підприємств.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

17.
У9(4УКР)300-21
Л 48


    Лепьохін О.В. НАН України. Ін-т економіки.
    Економічний механізм регулювання розвитку промислового виробництва [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Лепьохін; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2002. - 20с. : рис. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)300-21 + У9(4УКР-4ЗАП)305.551.52-21 + 08.07.01

Анотація: Розроблено ефективний економічний механізм регулювання розвитку промислового виробництва. Виявлено особливості його розвитку за умов ринкових перетворень. Визначено гнучкість промислового підприємства. Досліджено економічний потенціал як чинник його ефективного розвитку. Виділено об'єктивні передумови регулювання розвитку промислового виробництва. Проаналізовано вплив інвестиційних процесів та податкової політики держави на розвиток промисловості. Розроблено методики оцінки трудового, інвестиційного та інноваційного потенціалів промислового підприємства, запропоновано модель економічного регулювання його розвитку.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

18.
У9(4УКР)306.751.4
Л 63


    Лиськов, В. В. НАН України. Ін-т економіки.
    Формування ефективної структури цукрової промисловості України [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / НАН України ; Інститут економіки. - К. : [s. n.], 2000. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)306.751.4

Анотація: Розглянуто питання розробки теоретичних і методичних основ формування ефективної структури цукрової промисловості України, з урахуванням перспектив розвитку цукробурякового виробництва та удосконалення виробничо-технічної та сировинної баз, формування внутрішнього і зовнішнього ринків цукру, рівня його конкурентоспроможності, раціоналізації міжгалузевих економічних відносин. Цукробуряковий комплекс перебуває у глибокій кризі, яка характеризується катастрофічним спадом виробництва, розвалом інвестиційного процесу, критичним спрацюванням основних виробничих фондів, відсутністю оборотних коштів тощо. Опрацьовано теоретичні та методичні засади формування ефективної структури виробництва, запропоновано перспективну мережу цукрових заводів України. Основні результати дослідження знайшли втілення у висновках і практичних рекомендаціях щодо формування прогресивної структури цукробурякового виробництва, удосконалення економічного механізму взаємовідносин між поставщиками буряків і виробниками цукру, регулювання ринку цукру та відповідної законодавчої та нормативної баз.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

19.
Ч484(4УКР)к94
Л 77


    Лопушняк, Г. С. НАН України. Ін-т економіки.
    Соціально-економічні аспекти розвитку вищих навчальних закладів України [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Г.С. Лопушняк; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2001. - 20с. - Б. ц.
РУБ Ч484(4УКР)к94 + У9(4УКР)49:Ч30/49

Анотація: Визначено характер і особливості ринкових відносин у системі вищої школи. Виявлено тенденції розвитку даної галузі в Україні, котрі базуються на аналізі статистичної інформації Держкомстату України та Міністерства освіти і науки України. Розкрито сутність сучасних структурних зрушень у фінансуванні вищої освіти за умов перехідної економіки, з урахуванням розвитку та важливості позабюджетної діяльності вищих навчальних закладів України. Описано порядок реалізації вищими навчальними закладами України заходів, спрямованих на формування та стимулювання попиту на освітні послуги на основі здійснення рекламної діяльності. Обгрунтовано шляхи подальшого розвитку вищих навчальних закладів в Україні за умов становлення ринкових відносин.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

20.
У9(4УКР)306.4-56-07
Л 98


    Ляхович, Л. А. НАН України. Ін-т економіки.
    Підвищення ефективності інвестиційного проекту (На прикладі текстильної промисловості України) [Текст] : автореф. дис... канд. екон. наук / Л.А. Ляхович; НАН України; Інститут економіки ; НАН України. Ін-т економіки. - К. : [б. в.], 2002. - 20с. - Б. ц.
РУБ У9(4УКР)306.4-56-07 + 08.07.01

Анотація: Обгрунтовано методологічну базу оцінки ефективності інвестиційного проекту (ІП), визначено вплив учасників даного проекту на результати його реалізації. Використано метод аналізу ієрархій для встановлення актуальності розділів бізнес-плану ІП. Розроблено методики врахування інтересів учасників проекту та моделі оцінки ІП на основі балансу інтересів його учасників. Виявлено тенденції існуючого на підприємстві стану виплати дивідендів, чисельності працівників та заробітної плати з метою прогнозування зарплати та урахування її у моделі оцінки ІП. Запропоновано підхід до визначення сум, які виділяються на виплати дивідендів на підставі використання методу Лінтнера.

Перейти до зовнішнього ресурсу: повний текст автореферату
Свободных экз. нет
Знайти схожі

 1-20    21-40   41-42 
 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.