Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Поліщук, М. І.@<.>
Загальна кількість знайдених документів : 26
Показані документи с 1 по 10
 1-10    11-20   21-26 
1.


    Поліщук, М. І.
    Агробіологічна характеристика кращих простих гібридів кукурудзи [Текст] : научное издание / М. І. Поліщук, В. О. Азуркін // Вісник Полтавської державної аграрної академії. - 2007. - №2. - С. 61-63. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Рослинництво


Дод.точки доступу:
Азуркін, В.О.
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.
Шифр: СГЛ15/2015/2
   Журнал

Сільське господарство та лісівництво [Текст] : журнал науково-виробничого та навчального спрямування/ Вінницький нац. аграрний ун-т. - Вінниця, 2015 - . - ISSN 2707-5826. - періодичність невідома
2015р. N 2
Зміст:
Остапчук, М. О. Використання біопрепаратів – перспективний напрямок вдосконалення агротехнологій / М. О. Остапчук [и др.]. - С.5-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Поліщук І.С., Мазур О.В., Максімов А.М.
Поліщук, І. С. Ефективність застосування біологічно – ефективних препаратів та добрив при вирощуванні картоплі в умовах правобережного Лісостепу України / І. С. Поліщук [и др.]. - С.18-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Поліщук М.І., Мазур В.А., Палагнюк О.В.
Поліщук, І. С. Порівняльна ефективність мікродобрив на посівах буряків цукрових в умовах правобережного Лісостепу України / І. С. Поліщук [и др.]. - С.27-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Поліщук М.І., Мацько О.Ю., Плаксій А.В.
Телекало, Н. В. Вплив передпосівної обробки насіння та позакореневих підживлень на врожайність і якість зерна гороху посівного в умовах Лісостепу Правобережного / Н. В. Телекало. - С.35-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Векленко, Ю. А. Сучасний стан і перспективи розвитку кормовиробництва України / Ю. А. Векленко, І. Ф. Підпалий. - С.45-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Панцирева, Г. В. Продуктивність люпину білого залежно від технологічних прийомів вирощування в умовах Правобережного Лісостепу України / Г. В. Панцирева. - С.53-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Вдовенко, С.А. Особливості вирощування селери у відкритому грунті розсадним способом / С.А. Вдовенко. - С.61-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Прокопчук, Валентина Мар`янівна. Перспективність використання в декоративному садівництві поділля видів роду VеrbascuM L. / В. М. Прокопчук, І. Ф. Підпалий. - С.69-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Роїк, М. В. Біохімічна модель зберігання якості листків стевії / М. В. Роїк, І. В. Кузнєцова. - С.77-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Кравчук, Г. І. Созологічний аналіз біорізноманіття Вінницької області (східного Поділля), сучасний стан, тенденції, зміни та перспективи збереження / Г. І. Кравчук, О. М. Тітаренко. - С.84-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Разанов, С. Ф. Ефективність зниження забруднення ґрунтів свинцем і кадмієм за бджолозапилення сільськогосподарських культур в умовах їх мінерального підживлення / С. Ф. Разанов, І. М. Дідур, М. В. Первачук. - С.94-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Шкатула, Ю. М. Вплив гербіцидів на забур’яненість та урожайність насіння гороху / Ю. М. Шкатула, А. В. Паламарчук. - С.102-110. - Бібліогр. в кінці ст.
Первачук, Микола Васильович. Дослідження та оцінка техногенного навантаження на водні екосистеми Річки Соб / М. В. Первачук, В. В. Рибонька. - С.111-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Разанов, С. Ф. Питома активність 137Сs і Sг 90 у білковій продукції бджільництва за різної кислотності ґрунтів / С. Ф. Разанов, Г. В. Гуцол, М. І. Нагребецький. - С.119-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Окрушко, Світлана Євгенівна. Екологічна безпека сучасних систем захисту рослин / С. Є. Окрушко. - С.126-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Пінчук, Н. В. Ефективність дії інсектицидів на прояв глободерозу картоплі при обробці посадкового матеріалу / Н. В. Пінчук, П. М. Вергелес. - С.135-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

3.


   
    Ефективність застосування біологічно – ефективних препаратів та добрив при вирощуванні картоплі в умовах правобережного Лісостепу України [Текст] / І. С. Поліщук, М. І. Поліщук, В. А. Мазур // Сільське господарство та лісівництво : журнал науково-виробничого та навчального спрямування. - 2015. - N 2. - С. 18-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Картопля--вирощування
Кл.слова (ненормовані):
ранньостигла картопля, стимуляторні біологічно-активні препарати, солома, добрива, врожайність, крохмальність бульб.
Анотація: Ефективність застосування біологічно – активних препаратів та добрив при вирощуванні картоплі в умовах Правобережного Лісостепу України. Представлено результати вивчення ефективності застосування таких препаратів як Потейтин, Плантафол, та Емістим С на фоні заробки соломи попередника пшениці озимої та азотних підживлень на ранньостиглому сорті картоплі Повінь за норми посадки 65 тис. штук бульб на 1 га. Досліджено вплив препаратів та азотних підживлень (N30) на ріст та розвиток досліджуваного сорту. Встановлено, що погодні умови року, а саме зволоження, у значній мірі впливає на особливості формування листостеблової маси та врожаю бульб і їх товарність. Досліджено обґрунтування ефективності двох разових обробок посадки сорту картоплі Повінь у фазу змикання рядків та міжрядь досліджуваними препаратами. Ефективність двохразових обробок була вищою проти одноразової обробки та внесення замість 2 обробки азотних добрив у нормі N 30. Досліджувані препарати підвищували не лише врожайність, але й товарність бульб та їх якість, при цьому крохмальність зросла на 0,2 – 0,4%, а збір крохмалю на 0,21 – 0,47 т/га. Доводимо що в умовах обмеженого внесення органічних і мінеральних добрив, прослідковується висока ефективність застосування Потейтину, Плантафолу, та Емістиму за 2 разового внесення по вегетуючих рослинах.


Дод.точки доступу:
Поліщук, І.С.; Поліщук, М.І.; Мазур, В.А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

4.


   
    Порівняльна ефективність мікродобрив на посівах буряків цукрових в умовах правобережного Лісостепу України [Текст] / І. С. Поліщук, М. І. Поліщук, О. Ю. Мацько // Сільське господарство та лісівництво : журнал науково-виробничого та навчального спрямування. - 2015. - N 2. - С. 27-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Буряк цукровий--Агрохімія
Кл.слова (ненормовані):
мікродобрива, позакореневе підживлення, буряк цукровий, цукристість, технологічна якість, урожайність.
Анотація: Останнім часом в зв’язку з великими затратами на внесення органічних та мінеральних добрив великого значення набуває використання мікродобрив. Саме тому вивчено та підібрано одні з найбільш конкурентноспроможних мікродобрив, а саме Нановіт Мікро, Нутрісол, Агросол, Вимпел, Акварін 15 М1, Sunny Mix Sugar Beet, Фертігрейн Фолліар, Альфа Гроу. На жаль, вичерпних достовірних даних про вплив цих препаратів на продуктивність у конкретних виробничих умовах певної грунтово-кліматичної зони мало. Все це і обумовило доцільність та необхідність проведення відповідних досліджень. Вивчено, закономірності впливу мікродобрив на ріст, розвиток та формування врожайності і якості буряка цукрового гібриду Федірка. Встановлено, що загалом всі препарати дали прибавку до урожайності від 2,2 – 15,6 т/га, кращі результати отримані після застосування препарату Нутрісол, що вносили трьох разово у фазу змикання листків у рядках 2 кг/га, у фазу змикання листків у міжряддях 2 кг/га і через 15 днів після останньої обробки 2,5 кг/га.


Дод.точки доступу:
Поліщук, І.С.; Поліщук, М.І.; Мацько, О.Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

5.
Шифр: СГЛ15/2016/3
   Журнал

Сільське господарство та лісівництво [Текст] : журнал науково-виробничого та навчального спрямування/ Вінницький нац. аграрний ун-т. - Вінниця, 2015 - . - ISSN 2707-5826. - періодичність невідома
2016р. N 3
Зміст:
Цицюра, Я. Г. Публічна кадастрова карта України: оцінка адаптованості та стратегія удосконалення / Я. Г. Цицюра. - С.6-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Мацера, О. О. Біометричні параметри перезимівлі рослин озимого ріпаку за різних строків посіву та рівнів основного удобрення / О. О. Мацера. - С.15-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Савченко, В. О. Вплив обробітку ґрунту та співвідношення посівів сої і кукурудзи в короткоротаційних сівозмінах на щільність ґрунту в умовах Лісостепу Правобережного / В. О. Савченко, С. Я. Кобак, О. Я. Панасюк. - С.23-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Остапчук, М. О. Мікробіологічні основи агротехнологіЙ / М. О. Остапчук [и др.]. - С.32-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Поліщук І.С., Мазур О.В., Паламарчук В.Д.
Сауляк, О. М. Процеси росту і розвитку сочевиці харчової залежно від норм висіву та удобрення в умовах Лісостепу Правобережного / О. М. Сауляк. - С.44-50. - Бібліогр. в кінці ст.
Страшевська, К. В. Ріст і розвиток чини посівної залежно від норм висіву та удобрення в умовах Лісостепу Правобережного / К. В. Страшевська. - С.51-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Паламарчук, В. Д. Характеристика основних елементів технології вирощування зернової кукурудзи / В. Д. Паламарчук, М. І. Поліщук, О. Д. Паламарчук. - С.57-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Телекало, Н. В. Фотосинтетична продуктивність гороху посівного залежно від впливу передпосівної обробки насіння та позакореневих підживлень / Н. В. Телекало. - С.65-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Демидась, Г. І. Вплив рівня удобрення та способу сівби на вміст органічних речовин у зеленій масі сумішок люцерни і злакових багаторічних трав / Г. І. Демидась, Ю. В. Демцюра. - С.76-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Ключевич, М. М. Вплив строків сівби та норм висіву насіння тритикале озимого на розвиток мікозів й урожайність культури в Поліссі України / М. М. Ключевич, В. В. Сторожук. - С.84-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Поліщук, І. С. Ефективність мікродобрив на посівах буряків цукрових в умовах Правобережного Лісостепу України / І. С. Поліщук [и др.]. - С.95-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Поліщук М.І., Мацько О.Ю., Плаксій А.В.
Панцирева, Г. В. Вплив елементів технології вирощування на біометричні показники рослин люпину білого / Г. В. Панцирева. - С.104-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Чорна, В. М. Симбіотична та насіннєва продуктивність сої залежно від інокуляції та морфорегулятора в умовах Лісостепу Правобережного / В. М. Чорна. - С.113-123. - Бібліогр. в кінці ст.
Максимов, М. В. Висота рослин сочевиці залежно від технологічних прийомів вирощування в умовах Південного Степу України / М. В. Максимов, С. О. Лавренко. - С.124-132. - Бібліогр. в кінці ст.
Мазур, О. В. Аналіз кореляційних зв`язків між цінними господарськими ознаками квасолі звичайної / О. В. Мазур [и др.]. - С.133-138. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Роїк М.В., Паламарчук В.Д., МАЗУР О.В.
Колісник, О. М. Вихідний матеріал для селекції кукурудзи / О. М. Колісник. - С.139-143. - Бібліогр. в кінці ст.
Доронін, В. А. Біологічна урожайність, осипання насіння цикорію коренеплідного та його якість / В. А. Доронін, В. П. Миколайко. - С.144-155. - Бібліогр. в кінці ст.
Гнатюк, О. М. Ураження омелою білою (Viscum album L. ) Яблуні домашньоЇ (Malus domestica) та інших плодових і ягідних культур / О. М. Гнатюк. - С.156-163. - Бібліогр. в кінці ст.
Гордієнко, І. М. Вплив якості цибулі ріпчастої на її збереженість / І. М. Гордієнко [и др.]. - С.164-170. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Колтунов В.А., Щербина С.О., Даценко С.М.
Вдовенко, С.А. Вивчення впливу елементів технології вирощування фізалісу клейкоплодного в Україні / С.А. Вдовенко, О. О. Полутін. - С.171-177. - Бібліогр. в кінці ст.
Чернецький, В. М. Продуктивність та динаміка плодоношення кабачка залежно від схеми розміщення рослин в умовах Лісостепу Правобережного / В. М. Чернецький, І. І. Паламарчук, Л. І. Чередниченко. - С.178-184. - Бібліогр. в кінці ст.
Черняк, В. М. Аналіз асортименту і стану квітниково-декоративних насаджень м.Вінниця та шляхи його поліпшення / В. М. Черняк, В. М. Прокопчук, В. В. Монарх. - С.185-192. - Бібліогр. в кінці ст.
Прокопчук, В. М. Оцінка якісного стану та обгрунтування заходів догляду за газонним фітоценозом на території Вінницького національного аграрного університету / В. М. Прокопчук, В. І. Циганський, О. І. Циганська. - С.193-199. - Бібліогр. в кінці ст.
Солоненко, В. І. Класифікація топіарних форм в садово-парковому будівництві / В. І. Солоненко, О. В. Ватаманюк. - С.200-208. - Бібліогр. в кінці ст.
Матусяк, М. В. Особливості проведення ландшафтних рубок у лісопарковій зоні м. Вінниці / М. В. Матусяк. - С.209-216. - Бібліогр. в кінці ст.
Ткачук, О. П. Вплив концентрації свинцю на зміну еколого-агрохімічних показників ґрунту / О. П. Ткачук. - С.217-225. - Бібліогр. в кінці ст.
Первачук, Микола Васильович. Оцінка стану ґрунтового покриву басейну річки Згар / М. В. Первачук, В. І. Мущинська. - С.226-234. - Бібліогр. в кінці ст.
Мудрак, Г. В. Екологічна мережа Немирівського району: стан і перспективи формування / Г. В. Мудрак, В. В. Заєць. - С.235-244. - Бібліогр. в кінці ст.
Пінчук, Н. В. Встановлення основних збудників коренеїда цукрових буряків та ефективність використання заходів боротьби / Н. В. Пінчук, Т. О. Буткалюк, П. М. Вергелес. - С.245-254. - Бібліогр. в кінці ст.
Бобровська, О. А. Фітохімічне дослідження психостимуляторів рослинного походження / О. А. Бобровська. - С.255-265. - Бібліогр. в кінці ст.
Поліщук, М. І. Вплив строків сівби та ширини міжрядь на продуктивність біомаси світчграсу / М. І. Поліщук, Б. М. Ковбасюк. - С.266-272. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.
Шифр: СГЛ15/2016/4
   Журнал

Сільське господарство та лісівництво [Текст] : журнал науково-виробничого та навчального спрямування/ Вінницький нац. аграрний ун-т. - Вінниця, 2015 - . - ISSN 2707-5826. - періодичність невідома
2016р. N 4
Зміст:
Цицюра, Я. Г. Ідентифікація земельно-ресурсного потенціалу Вінниччини та шляхи його ефективного використання / Я. Г. Цицюра. - С.6-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Савченко, В. О. Радіаційне забруднення ґрунтів Вінницької області / В. О. Савченко, А. І. Заволока. - С.16-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Броннікова, Л. Ф. Зміна кислотності темно-сірих лісових грунтів за різних технологічних чинників їх використання / Л. Ф. Броннікова. - С.26-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Мацера, О. О. Оцінка перезимівлі рослин озимого ріпаку залежно від строку посіву та системи удобрення / О. О. Мацера. - С.34-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Петриченко, В. Ф. Особливості росту рослин сої залежно від інокуляції та морфорегулятора в умовах Лісостепу Правобережного / В. Ф. Петриченко, В. М. Чорна. - С.42-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Дідур, І. М. Вплив елементів технології вирощування на врожайні показники зерна гороху / І. М. Дідур, В.В. Захарчук. - С.55-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Телекало, Н. В. Економічна оцінка ефективності технології вирощування гороху посівного / Н. В. Телекало. - С.63-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Ключевич, М. М. Розвиток хвороб проса в агроценозах Полісся та Лісостепу України / М. М. Ключевич, С.Г. Столяр. - С.72-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Мазур, В. А. Польова схожість різностиглих гібридів кукурудзи залежно від обробки насіння поліміксобактерином / В. А. Мазур, Н. В. Шевченко. - С.80-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Панцирева, Г. В. Дослідження сортових ресурсів люпину білого (Lupinus albus L.) в Україні / Г. В. Панцирева. - С.88-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Паламарчук, В. Д. Вплив розмірів та глибини загортання насіння на прояв морфологічних ознак у гібридів кукурудзи / В. Д. Паламарчук, В.В. Гуць. - С.94-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Поліщук, М. І. Вплив позакореневих підживлень на продуктивність гібридів кукурудзи / М. І. Поліщук, О. Д. Паламарчук. - С.102-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Циганський, В. І. Вплив вапнування грунту та передпосівного оброблення насіння на формування якісних показників сухої речовини люцерни посівної в умовах Лісостепу Правобережного / В. І. Циганський, О. І. Циганська. - С.110-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Мазур, О. В. Селекція квасолі звичайної на ранньостиглість і зернову продуктивність / О. В. Мазур, І. І. Пороховник. - С.118-124. - Бібліогр. в кінці ст.
Максімов, А. М. Оцінка вихідного матеріалу для селекції люцерни посівної / А. М. Максімов, В. А. Кошельник. - С.125-132. - Бібліогр. в кінці ст.
Мазур, В. А. Оцінка самозапилених ліній та гібридів кукурудзи різного вегетаційного періоду за стійкістю до ураження хворобами та пошкодження шкідниками в умовах Лісостепу Правобережного / В. А. Мазур, О. М. Колісник. - С.133-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Паламарчук, В. Д. Порівняльна оцінка сортозразків квасолі звичайної за зерновою продуктивністю та адаптивністю / В. Д. Паламарчук [и др.]. - С.143-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Мазур О.В., Мазур О.В., Роїк М.В.
Jasinska, A. Порівняння росту міцелію опенька теплолюбного Agrocybe Cylindracea на різних агар-агарових середовищах / A. Jasinska [и др.]. - С.153-161. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Вдовенко С.А. , Siwulski M., Dawidowicz L.
Прокопчук, В. М. Оцінка стану та перспективи реконструкції деревних насаджень музею-садиби М.І. Пирогова, м. Вінниця / В. М. Прокопчук, І. С. Нейко, В. В. Монарх. - С.162-169. - Бібліогр. в кінці ст.
Бондар, А. О. Сучасний стан лісового фонду лісогосподарських підприємств Поділля / А. О. Бондар, М. В. Матусяк. - С.170-178. - Бібліогр. в кінці ст.
Ткачук, О. П. Особливості забруднення зернової продукції важкими металами в умовах Вінницької області / О. П. Ткачук, Л.А. Яковець. - С.179-186. - Бібліогр. в кінці ст.
Алєксєєв, О. О. Вплив екологічних факторів на розвиток і продуктивність бобово-ризобіального симбіозу / О. О. Алєксєєв. - С.187-196. - Бібліогр. в кінці ст.
Мудрак, О. В. Созологічні аспекти сільськогосподарської діяльності у Вінницькій області: стан, проблеми та перспективи використання / О. В. Мудрак, Г. В. Мудрак. - С.197-211. - Бібліогр. в кінці ст.
Разанов, С. Ф. Удосконалення технологічних операцій виробництва бджолиного воску в умовах техногенного забруднення медоносних угідь важкими металами / С. Ф. Разанов. - С.212-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Первачук, Микола Васильович. Азоту під впливом мікробних препаратів на посівах багаторічних бобових трав / М. В. Первачук, О. І. Врадій. - С.220-230. - Бібліогр. в кінці ст.
Шкатула, Ю. М. Роль біологічного азоту в підвищенні насіннєвої продуктивності квасолі / Ю. М. Шкатула, Л. С. Краєвська. - С.231-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Буткалюк, Т. О. Аналіз зон поширення західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera le conte) в США, Європі та Україні / Т. О. Буткалюк, Н. В. Пінчук, П. М. Вергелес. - С.240-249. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

7.


    Паламарчук, В. Д.
    Характеристика основних елементів технології вирощування зернової кукурудзи [Текст] / В. Д. Паламарчук, М. І. Поліщук, О. Д. Паламарчук // Сільське господарство та лісівництво : журнал науково-виробничого та навчального спрямування. - 2016. - N 3. - С. 57-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кукурудза --Технологія вирощування
Кл.слова (ненормовані):
зерно, кукурудза, технологія, урожайність, гібрид, строки сівби, позакореневі підживлення, мікродобрива, група стиглості.
Анотація: В статті приводиться характеристика строків сівби, підбору гібридів та позакореневих підживлень зернової кукурудзи в умовах Центрального Лісостепу Правобережного, визначення терміну «технологія» вирощування рослинницької продукції. Встановлено, що правильний підбір гібридів суттєво впливає на рівні продуктивності кукурудзи. Вивчено вплив строків сівби на комплекс господарсько-цінних ознак у досліджуваних гібридів кукурудзи. Встановлена можливість зміни основних елементів технології в умовах конкретного регіону. Вивчена можливість застосування бактеріального препарату «Біомаг» на посівах зернової кукурудзи, як альтернативи синтетичних добрив.


Дод.точки доступу:
Поліщук, М.І.; Паламарчук, О.Д.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

8.


   
    Ефективність мікродобрив на посівах буряків цукрових в умовах Правобережного Лісостепу України [Текст] / І. С. Поліщук, М. І. Поліщук, О. Ю. Мацько // Сільське господарство та лісівництво : журнал науково-виробничого та навчального спрямування. - 2016. - N 3. - С. 95-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Буряк цукровий--Агротехніка
Кл.слова (ненормовані):
мікродобрива, позакореневе підживлення, буряк цукровий, цукристість, урожайність.
Анотація: Представлено результати по застосуванню позакореневого підживлення на посівах буряка цукрового, такими препаратами, як Нановіт Мікро, Нутрісол, Агросол, Вимпел, Акварін 15 М1, Sunny Mix Sugar Beet, Фертігрейн Фолліар, Альфа Гроу на фоні карбаміду 15 кг/га в умовах Лісостепу Правобережного. На даний час вичерпних достовірних даних про вплив цих препаратів мало це і обумовило доцільність та необхідність проведення відповідних досліджень. Вивчено, вплив макро- і мікродобрив на формування врожайності, цукристості буряка цукрового гібриду Федірка. Встановлено, що загалом всі препарати дали прибавку до урожайності від 1,2 – 12 т/га, кращі результати отримані після застосування препарату Нутрісол, що вносили триразово у фазу змикання листків у рядках 2 кг/га, у фазу змикання листків у міжряддях 2 кг/га і через 15 днів після останньої обробки 2,5 кг/га.


Дод.точки доступу:
Поліщук, І.С.; Поліщук, М.І.; Мацько, О.Ю.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

9.


    Поліщук, М. І.
    Вплив строків сівби та ширини міжрядь на продуктивність біомаси світчграсу [Текст] / М. І. Поліщук, Б. М. Ковбасюк // Сільське господарство та лісівництво : журнал науково-виробничого та навчального спрямування. - 2016. - N 3. - С. 266-272. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Свічграс--Технологія вирощування
Кл.слова (ненормовані):
світчграс, міжряддя, строк сівби, кількісні показники, біомаса, продуктивність
Анотація: В статті наведено результати досліджень по обґрунтуванню доцільності використання енергетичної культури світчграсу (проса лозовидного) із метою отримання сировини для виробництва біопалива. Описано рослини в перший рік вегетації, їх кількісні морфологічні показники, вихід сухих речовин та їх взаємозв’язок на формування фітомаси світчграсу залежно від строків сівби та різної ширини міжрядь. Встановлено, що у зоні Лісостепу правобережного в середньому за 2014 – 2015 рр. найбільший вихід біомаси показали посіви з шириною міжрядь 30см та строком сівби друга декада квітня. В сумі ці два показники дали 5,9 т/га виходу сухих речовин в середньому за два роки. .


Дод.точки доступу:
Ковбасюк, Б.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

10.


    Поліщук, М. І.
    Вплив позакореневих підживлень на продуктивність гібридів кукурудзи [Текст] / М. І. Поліщук, О. Д. Паламарчук // Сільське господарство та лісівництво : журнал науково-виробничого та навчального спрямування. - 2016. - N 4. - С. 102-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кукурудза --Гібриди
Кл.слова (ненормовані):
мікродобриво, регулятор росту рослин, бактеріальний кукурудза, технологія, урожайність, позакореневі підживлення.
Анотація: В статті приводиться характеристика пр одуктивності гібридів кукурудзи різних груп стиглості залежно від застосування позакореневих підживлень мікродобривами, регулятором росту рослин та бактеріальним препаратом. Висвітлені перспективи застосування позакореневих підживлень для покращення забезпечення рослин елементами живлення.


Дод.точки доступу:
Паламарчук, О.Д.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 1-10    11-20   21-26 
 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.