Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Повнотекстові періодичні видання (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Квасоля -- Насінництво<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 по 9
1.
30133-А

    Попов, Олександр Петрович.
    Продуктивність та якість насіння квасолі залежно від режимів зрошення, добрив і норм висіву в умовах півдня України [Текст] : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / О.П. Попов ; М-во аграр. політики України. Харсон. держ. аграр. ун-т. - Херсон, 2001. - 17 сс. - Бібліогр.: с. 14-15. -
УДК
Рубрики: Квасоля--Насінництво

Примірників всього: 1
ХР (1)
Свободны: ХР (1)
Знайти схожі

2.


    Клиша, А. І.
    Вихідний матеріал і селекція квасолі [] : научное издание / А. І. Клиша, І. В. Хорошун // Вісник Дніпропетровського державного аграрного університету. Екологія, рослинництво, землеробство... : науково-теоретичний, науково-практичний журнал. - 2008. - N2. - С. 34 - 38. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Квасоля--Насінництво

Перейти до зовнішнього ресурсу: переглянути статтю,
Перейти до зовнішнього ресурсу: переглянути весь розділ журналу

Дод.точки доступу:
Хорошун, І.В.


Знайти схожі

3.


    Таланова, Л. А.
    Эффективность препарата гуми-30 при выращивании фасоли [Текст] : научное издание / Л. А. Таланова // Картофель и овощи : научно-производственный ежемесячный журнал. - 2009. - N8. - С. 15. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Квасоля--Насінництво


Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

4.
   36306-А
   Л 87


    Лучна, Інна Станіславівна.
    Селекційна цінність зразків квасолі за стійкістю до хвороб в умовах східної частини Лісостепу України [Текст] : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : спец. 06.01.05 / І. С. Лучна ; наук. кер. В. П. Петренкова ; Ін-т рослинництва ім. В.Я. Юр'єва УААН. - Х., 2010. - 20 с. - Бібліогр.: с. 16-18. -
УДК
Рубрики: Квасоля--Насінництво


Дод.точки доступу:
Петренкова, Віра Павлівна \наук. кер.\; Ін-т рослинництва ім. В.Я. Юр'єва УААН
Свободных экз. нет
Знайти схожі

5.


    Грищенко, О. М.
    Насіннєва продуктивність зразків овочевої квасолі [] : наукове видання / О. М. Грищенко, В. Л. Жемойда // Генетичні ресурси рослин : науковий журнал. - 2009. - N7. - С. 174-184. - Бібліогр. у кінці ст.
Рубрики: Квасоля--Насінництво


Дод.точки доступу:
Жемойда, В.Л.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

6.


    Доктор, Н. М.
    Ефективність симбіотичної діяльності рослин квасолі звичайної за внесення мінеральних добрив та інокуляції насіння [Текст] / Н. М. Доктор // Наукові горизонти = Scientifik horizons : науковий журнал. - 2018. - N 7/8. - С. 59-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Квасоля--Насінництво
Кл.слова (ненормовані):
квасоля звичайна, сорт, інокуляція насіння, мінеральні добрива, бульбочки, нітрогеназна активність.
Анотація: Симбіотична діяльність рослинквасолі з присутніми у ґрунті ризобіями часто обмеженаневисокою азотфіксувальною активністю бактерій, тому обов’язковим заходом у технології вирощування культури повинна бути інокуляціянасіння. Дослідження передбачали встановлення впливу мінерального та біологічного азоту на ефективність симбіотичної діяльності сортів квасолі Мавка, Перлина, Надія в умовах Закарпаття України. Польові досліди проводили на дерново-підзолистих важкосуглинкових грунтах колекційно-демонстративного поля ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» у Закарпатській області. Встановлено, що без проведення інокуляції насіння на коренях квасолі звичайної не утворюються бульбочки і нітрогеназна активність не відбувається, що свідчить про відсутність спонтанної інокуляціїквасолі аборигенними штамами.Передпосівна інокуляція насіння Ризобофітом сприяє появі бульбочок, більшій їх кількості, масі та активності нітрогеназної системи і межах 43,17–86,19 нМоль етилену/рослину/год.Найбільша в досліді кількість бульбочок на коренях квасолі формується у сортівМавка та Перлина за інокуляції насіння до сівби Ризобофітом та внесення мінеральних добрив в нормі N90P60K30. Збільшення внесення азотних добрив до 120кг/га д.р. пригнічує діяльність бульбочкових бактерій, у результаті чого нітрогеназна активність значно знижується і рослини квасолі переходять на мінеральну форму живлення. Отримані результати досліджень дозволять розробити пропозиції виробництву із вдосконалення технології вирощування квасолі в умовах Закарпаття України.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

7.


    Новицька, Н. В.
    Веґетація квасолі під впливом передпосівної інокуляції насіння та удобрення [] / Н. В. Новицька, О. М. Мартинов, Н. М. Доктор // Вісник Полтавської державної аграрної академії : науково - виробничий, фаховий журнал . - 2018. - N 2. - С. 43-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Квасоля--Насінництво
Кл.слова (ненормовані):
квасоля звичайна, сорт, мінеральні добрива, інокулювання, «Ризобофіт Р», веґетаційний період, фази росту
Анотація: У статті висвітлено результати досліджень тривалості веґетаційного періоду квасолі та окремих його фаз для середньостиглих сортів Мавка, Перлина, Надія залежно від рівня удобрення та інокулювання насіння «Ризобофітом Р» в умовах Закарпаття України. Польовий дослід закладали на колекційно-демонстративному полі у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» у Закарпатській області на дерново-підзолистих важкосуглинкових ґрунтах. Встановлено, що в умовах Закарпаття веґетація середньостиглих сортів квасолі залежно від сортових особливостей, удобрення та інокуляції насіння варіює від 93 до 113 діб. Збільшення норми внесення мінеральних добрив до N60P20K25 подовжує веґетаційний період сортів квасолі звичайної на 8–13 діб. За передпосівної обробки насіння «Ризобофітом Р» тривалість веґетації та настання фенофаз квасолі звичайної також подовжувалась від 2 до 5 діб. Сорт Надія достигає раніше на 8–10 діб.


Дод.точки доступу:
Мартинов, О. М. ; Доктор, Н. М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

8.


    Рожков, А. О.
    Польова схожість насіння та збереженість рослин квасолі залежно від норми висіву насіння [] / А. О. Рожков, О. К. Труш // Вісник Полтавської державної аграрної академії : науково - виробничий, фаховий журнал . - 2018. - N 4. - С. 30-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Квасоля--Насінництво
Кл.слова (ненормовані):
квасоля звичайна, норма висіву, польова схожість, абіотичні чинники, збереженість рослин, морфо-біотип.
Анотація: Висвітлено результати трирічних досліджень щодо впливу норм висіву на польову схожість насіння, збереженість та кількість рослин перед збиранням квасолі звичайної різних за морфо-біотипом сортів. У дослідах визначено закономірності впливу норм висіву насіння на зміну цих показників у роки з різними погодними умовами веґетаційного періоду. Встановлено, що польова схожість насіння досліджуваних сортів квасолі за різних норм висіву була фактично на одному рівні. Більшою мірою на мінливість показників польової схожості насіння квасолі впливали погодні умови під час його проростання. Збереженість рослин до кінця веґетації більшою мірою залежала від норми висіву. За поступового її підвищення відмічалася закономірність більшого зниження показників збереженості рослин. Максимальне зниження показників збереженості рослин квасолі всіх сортів відмічалося в разі підвищення норми висіву від 600 до 700 тис. шт./га – на 6,2–6,8 %. У менш сприятливих погодних умовах 2015 і 2016 рр. максимальна кількість рослин перед збиранням була на варіантах норми висіву насіння 600 тис. шт./га. У ці роки підвищення норми висіву до 700 тис. шт./га не забезпечувало істотного збільшення кількості рослин квасолі перед збиранням. У сприятливіших погодних умовах 2017 р. найбільша кількість рослин всіх сортів була на варіантах максимальної норми висіву насіння – 700 тис. шт./га. Водночас ця прибавка, порівняно з нормою висіву 600 тис. шт./га, не перевищувала 5,0 %.


Дод.точки доступу:
Труш, О. К.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

9.


    Гончаренко, С.
    З любов'ю до кожної квасолинки: коли і як краще сіяти насіння [Текст] / С. Гончаренко // СонцеСад : порадник для тих, хто любить землю. - 2022. - N 4. - С. 50-51.
Рубрики: Квасоля--Насінництво


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.