Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Кібербезпека -- загальні питання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 по 4
1.


    Кыдыралина, Л.
    Предпосылки для формирования безопасной информационно-образовательной среды современного университета [Текст] / Л. Кыдыралина // Захист інформації : наукове фахове видання. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 205-214. - Библиогр. в конце ст. . - ISSN 2221-5212
Рубрики: Кібербезпека--загальні питання
Кл.слова (ненормовані):
кибербезопасность,информационно0образовательная среда университета,многошаговая игра качества,оптимальные стратегии финансирования
Анотація: В роботі проведено огляд та аналіз попередніх дослі-джень у сфері забезпечення захисту інформаційно-освітнього середовища університетів (ІОСУ). Пока-зано, що пріоритетність розвитку цифрових систем освіти в багатьох промислово розвинених державах світу вимагає відповідної техніко-методологічної підт-римки фахівців не тільки в галузі педагогічної діяльно-сті, а й інформаційних технологій з урахуванням про-блематики кібербезпекита захисту інформації. Пока-зано, що до інформації, якапотребує захисту та збері-гається, а також циркулює в інформаційно-комуніка-ційних системах університетів, зокрема можна відне-сти: персональні дані учнів, викладачів, наукових спів-робітників, допоміжного персоналу; цифрована інфо-рмація, що представляє інтелектуальну власність навча-льного закладу; інформаційні масиви, які, забезпечу-ють навчальний процес, (наприклад, мультимедійний контент, бази даних, навчальні програми); ін. Обґрун-товано, що дані інформаційні ресурси можуть висту-пити як об'єкт розкрадання або спотворення з боку зо-внішніх (внутрішніх) комп'ютерних зловмисників або з хуліганських спонукань, з боку учнів або співробітни-ків. Обґрунтовано, що сформований у багатьох країнах тренд на глобалізацію доступу до інформаційних ресу-рсів робить релевантними завдання впровадження но-вітніх цифрових і інформаційно-комунікаційних тех-нологій в усі сфери діяльності сучасного університету. Обґрунтовано актуальність досліджень в напрямку ро-зробки моделей для систем підтримки рішень по зна-ходженню стратегій управління інвестуванням для різ-них співвідношень параметрів інвестиційного процесу в системи кібербезпеки освітніх установ.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

2.


    Колпаков, М.
    Масштабування та посилення захисту даних веб-додатку відповідно до вимог стандартів PCI DSS, HIPAA/HITECH, FEDRAMP [Текст] / М. Колпаков, А. Петренко // Захист інформації : наукове фахове видання. - 2018. - Том 20, N 4. - С. 215-220. - Библиогр. в конце ст. . - ISSN 2221-5212
Рубрики: Кібербезпека--загальні питання
Кл.слова (ненормовані):
Хмарне сховище,масштабування даних,шифрування,Amazon S3,PCI DSS,HIPAA/HITECH,FEDRAMP
Анотація: Збільшення кількості інформаційних веб-ресурсів зумовлено розвитком технологій взаємодії з інформацією, доступністю та простотою у використанні для споживача, можливостями автоматизації бізнес процесів, заощадження ресурсів і часу на надання послуг для підприємців. Зі зростанням обсягу даних, що обробляються комп’ютеризованими системами, про-блема гнучкості архітектури масштабування та посилення захисту даних набула значної актуальності. В даній статті розглянуто комплексний підхід, щодо впровадження механізмів вирішення вищезазначених проблем відповідно до вимог ста-ндартів PCI DSS, HIPAA/HITECH, FEDRAMP. Запропоновано ефективний підхід, щодо інтеграції Amazon S3 хмарного сховища у веб-додатки, написані мовою програмування Java. Покрокова практична інструкція впровадження веб-сервісів дозволить не лише ефективно масштабувати та захистити дані продукту, а також значно розширити функціо-нальні можливості веб-додатку, використовувати внутрішні аналітичні інструменти для моніторингу активності кори-стувачів, генерувати звіти на основі зібраної статистики. Розглянуто математична модель алгоритму шифрування AES, що реалізований в хмарному середовищі Amazon, для пояснення доцільності та актуальності його використання. Побудовано графік порівняння швидкості найактуальніших алгоритмів шифрування на основі даних, отриманих шляхом проведення дослідження з заміру часу витраченого на шифрування, при різних об’ємах даних. Даний підхід дозволить про-грамним продуктам відповідати вимогам визначених директивою з захисту даних ЄС та FISMA, покращити масш-табування даних за рахунок зон та регіонів доступності, посилити захист даних за рахунок внутрішніх механізмів Amazon, таких як: контроль доступу, аудит, мережевий брандмауер, шифрування на стороні серверу та інфраструктура управління ключами шифрування.


Дод.точки доступу:
Петренко, А.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

3.


   
    Ні - танцям з ошуканцями! [] // Зерно : всеукраинский журнал современного агропромышленника. - 2021. - N 2(179). - С. 44.
Рубрики: Кібербезпека--загальні питання


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

4.


    Котух, Є. В.
    Розвиток публічно-приватного партнерства у сфері кібербезпеки [Текст] / Є. В. Котух // Інвестиції: практика та досвід : науково-практичний журнал. - 2021. - N 13/14. - С. 58-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кібербезпека--загальні питання
Кл.слова (ненормовані):
кібербезпека; кіберпростір; публічно-приватне партнерство; публічний сектор; приватний сектор; органи влади; приватні організації.
Анотація: Визначено, що для публічно-приватних партнерств, орієнтованих на кібербезпеку, саме ступінь спільних наслідків пов'язує його учасників. Таке призначення зумовлює для публічного сектора необхідність визначити кібербезпеку приватних організацій як проблему національної безпеки, а отже, визнати відповідальність уряду за її забезпечення. Приватний сектор у свою чергу створює, управляє та підтримує системи, технології та процеси, що складають критичну інфраструктуру, забезпечення кібербезпеки якої є складовою забезпечення національної безпеки. Доведено, що загрози в кіберпросторі вимірюються двома факторами: вони повинні мати намір заподіяти певної шкоди, і вони повинні мати здатність це зробити. Наявність можливостей, але відсутність наміру використовувати їх, по суті, усуває будь-які загрози. З'ясовано, що слід звертати особливу увагу на дві складові партнерства: обмеження ролей та обмін інформацією. Доведено, що проведене дослідження актуалізує питання вимірювання ефективності партнерства, для того щоб однозначно з'ясувати, чи демонструють члени партнерства взаємно вдосконалений кіберзахист у результаті своїх партнерських відносин.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.