Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>K=корови, бугайці, ріст, жива маса, приріст, вирощування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 по 2
1.


    Підпала, Т. В.
    Вплив живої маси корів-матерів на ріст бугайців різних порід [] / Т. В. Підпала, Н. В. Гребенюк // Вісник Сумського національного аграрного університету. Серія "Тваринництво" : науково-методичний журнал. - 2014. - N 7 (26). - С. 59-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бугайці--селекція
Кл.слова (ненормовані):
корови, бугайці, ріст, жива маса, приріст, вирощування
Анотація: Викладено результати досліджень впливу живої маси корів-матерів на живу масу бугайців при народженні та інтенсивність їх росту. Встановлено, що від матерів з середньою і високою живою масою отримано бугайців з більшою живою масою, але нижчими показниками інтенсивності росту.


Дод.точки доступу:
Гребенюк, Н.В.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

2.


    Макарчук, Р. М.
    Вплив живої маси корів-матерів на ріст бугайців різних генотипів [Текст] / Р. М. Макарчук // Науковий вісник "Асканія - Нова" : науково- теоретиний фаховий журнал. - 2016. - N 9. - С. 164-172. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: ВРХ--Догляд і утримання
Кл.слова (ненормовані):
корови, бугайці, ріст, жива маса, приріст, вирощування
Анотація: Викладено результати досліджень впливу живої маси корів- матерів на живу масу бугайців різних генотипів південного типу української чорно-рябої молочної породи у племзаводі ДПДГ «Аска- нійське» Каховського району Херсонської області. Встановлено, що від матерів з середньою і високою живою масою отримано бу- гайців з більшою живою масою. Встановлена перевага зберіга- ється протягом всього періоду вирощування. Дослідженнями встановлено, що у віці 3 та 9 місяців бугайці, матері яких були ко- рови з високими показниками живої маси, вірогідно переважали бу- гайців, отриманих від корів з низькою живою масою. За показниками середньодобових приростів встановлено пе- ревагу бугайців, які походять від матерів з середньою і високою живою масою. Так, від народження до 9-ти місячного віку, достові- рно більшу різницю (115,5 г при Р>0,95 та 207,8 г при Р>0,99) за середньодобовим приростом виявлено у бугайців, які походять від матерів з високою живою масою. Показники середньодобових при- ростів підтверджують попередньо встановлені тенденції щодо переваги за інтенсивністю росту бичків, народжених матерями з середньою та високою живою масою порівняно з низькою. Бугайці усіх генотипів, які походять від матерів з високою жи- вою масою, у всі вікові періоди переважали свої ровесників, наро- джених від матерів з низькою і середньою живою масою. Найбільш чітко ця закономірність проявляється у бугайців з часткою крові 31/32 за голштинською породою.


Є примірники у відділах: всього 2 : ХР (2)
Вільні: ХР (2)

Знайти схожі

 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.