Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Повнотекстові періодичні видання (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Біопаливо -- Біомаса -- Виробництво<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 по 3
1.


    Кравчук, В.
    Нормативне забезпечення виробництва біомаси та біопалива в Україні [] : научное издание / В. Кравчук, Т. Цема, В. Таргоня, М. Оситняжський // Техніка і технології АПК : науково - виробничий журнал. - 2010. - N7. - С. 34-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Нормативні документи
   Біопаливо--Біомаса--Виробництво


Перейти до зовнішнього ресурсу: переглянути файл

Дод.точки доступу:
Цема, Т.; Таргоня, В.; Оситняжський, М.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1

Знайти схожі

2.


    Климчук , О. В.
    Виробництво біологічних видів палива з біомаси сільськогосподарських культур [] / О. В. Климчук // Хранение и переработка зерна : научно - практический журнал. - 2012. - N 9. - С. 38-40. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Біопаливо--Біомаса--Виробництво


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

3.


    Ciolkosz, D.
    Torrefied biomass in biofuel production system [Текст] = Біомаса в системі виробництва біопалива / D. Ciolkosz, S. Kukharets, J. Tripath // Наукові горизонти = Scientifik horizons : науковий журнал. - 2020. - N 8(93). - С. 9-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біопаливо--Біомаса--Виробництво
Кл.слова (ненормовані):
торрефакція, біомаса, солома, відновлювана енергія, процеси
Анотація: В Україні щороку виробляється велика кількість рослинних залишків, значна частина яких може бути використана для виробництва біопалива. Однак ефективні ланцюги постачання та конфігурації систем необхідні, щоб зробити їх ефективними та економічно вигідними. Одним із варіантів є інтеграція торрефакції, виробництва енергії та біопалива в єдину, скоординовану систему. Цей підхід дозволяє отримати високоцінні продукти (тобто біопаливо), більше використовувати енергетичний вміст сировини та ефективність ланцюга поставок. Початковий аналіз показує, що за рахунок цього підходу можна збільшити доходи, а подальший аналіз та зусилля з оптимізації можуть визначити стійкий підхід до виробництва відновлюваного палива та електроенергії для України. Питання про масштаб і компонування також залишається цікавим, і необхідне ретельне логістичне дослідження, щоб визначити найбільш пригодну конфігурацію. Сільськогосподарські операції часто виграють від менших масштабів діяльності, тоді як процеси виробництва палива, зазвичай, приносять прибуток лише у дуже великих масштабах. Отже, має бути досягнутий баланс між потребами обох кінців ланцюга поставок. Концепція обробного центру допомагає збалансувати ці потреби. Така система також має потенціал для синергізації з іншими системами сільськогосподарського виробництва, такими як виробництво кормів для тварин, добрив та інших продуктів на біологічній основі. Складність українського сільськогосподарського ринку потрібно буде ретельно відображати в будь-якій моделі, що прагне оцінити потенціал системи. Представляємо концепцію поєднання термічної попередньої обробки (торрефікація з біопаливом та виробництво енергії для перетворення соломи пшениці в продукт з доданою вартістю для України. Торрефакція забезпечує економію ланцюга поставок, тоді як конверсія забезпечує додаткову вартість продукту. Завдяки цій прадигмі, що викорстовую відходи, вироблений відхідний матеріал стає цінним джерелом енергії та, можливо, й інших продуктів для країни


Дод.точки доступу:
Kukharets, S.; Tripath, J.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.