Рейтинг@Mail.ru
Главная Упрощенный режим Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Электронный каталог ННСХБ НААН - результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: <.>A=Акимишин, М. М.@<.>
Общее количество найденных документов : 5
Показаны документы с 1 по 5
1.


    Акимишин, М. М.
    Мікроструктура матки та інтенсивність споживання кисню мітохондріями ендометрію корів [] : наукове видання / М. М. Акимишин, Ю. В. Мартин, Р. Г. Сачко та ін. // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2010. - Томт. 12, N1. - С. 284-289. - Бібліогр. у кінці ст.
Рубрики: ВРХ--Імунологія


Доп.точки доступа:
Мартин, Ю.В.; Сачко, Р.Г.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие

2.


    Пилипець, А. З.
    Ліпідний склад тканини матки за різного фізіологічного стану яєчника [] / А. З. Пилипець, Ю. В. Мартин [и др.] // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2011. - Том т. 13, N 1/2. - С. 155-158. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: ВРХ--Біохімія


Доп.точки доступа:
Мартин, Ю.В.; Остапів, Д.Д.; Сачко, Р.Г.; Акимишин, М.М.

Имеются экземпляры в отделах: всего 2 : ХР (2)
Свободны: ХР (2)

Найти похожие

3.


    Мартин, Ю. В.
    Мікроструктура яєчників великої рогатої худоби залежно від віку [] / Ю. В. Мартин, Д. Д. Остапів [и др.] // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2012. - Том 14, N 1/2. - С. 530-534. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: ВРХ--Акушерство, гінекологія


Доп.точки доступа:
Остапів, Д.Д.; Сачко, Р.Г.; Пилипець, А.З.; Акимишин, М.М.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

4.
Шифр: БТ6/2017/Т. 19/2
   Журнал

Біологія тварин : науково - теоретичний журнал/ Інститут біології тварин УААН. - 1999 . - Выходит дважды в год
2017г. Т. 19 N 2
Содержание:
Меженський, А. О. Показники гуморального імунітету в коней за різного перебігу увеїту / А. О. Меженський. - С.79-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Акимишин, М. М. Активність і вміст ізозимів малатдегідрогенази у тканинах яєчників і матки корів впродовж статевого циклу / М. М. Акимишин. - С.9-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Голопура, С. І. Експресія імунорецепторних протеїнів у плазмолемі ентероцитів новонароджених телят у період формування колострального імунітету / С. І. Голопура, М. О. Маринюк, М. І. Цвіліховський. - С.16-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Гультяєва, О. В. Вплив кількості жиру в раціоні корів і Pн вмісту рубця на його ферментацію та співвідношення жирних кислот у ліпідах молока / О. В. Гультяєва, А.П. Петрук, В. В. Влізло. - С.23-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Двилюк, І. І. Репродуктивна здатність бджолиних маток за умов підгодівлі цитратами аргентуму і купруму / І. І. Двилюк, І. І. Ковальчук. - С.30-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Зінов’єв, С. Г. Амінокислотний склад м’яса свиней за використання ГМ-сої у їхніх раціонах / С. Г. Зінов’єв, А. М. Шостя. - С.37-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Кручиненко, О. В. Особливості патоморфологічних змін в стінці кишечнику за шлунково-кишкових стронгілятозів великої рогатої худоби / О. В. Кручиненко, М. В. Скрипка, І. І. Панікар. - С.44-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Курбатова, І. М. Білки плазми крові коропа за дії сульфаніламіду / І. М. Курбатова. - С.50-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Курта, Х. М. Оптимізація умов полімеразної ланцюгової реакції для дослідження мікросателітної ДНК веслоноса (Polyodon spathula) / Х. М. Курта, О. О. Малишева, В. Г. Спиридонов. - С.56-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Мазур, А. О. Порівняльне дослідження чутливості еритроцитів бика і барана до постгіпертонічного шоку / А. О. Мазур [и др.]. - С.64-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Другие авторы: Ніпот О.Є., Орлова Н.В., Шпакова Н.М.
Malysheva, Kh. V. Shrna-mediated knockdown of pituitary tumor transforming gene 1 (PTTG1): optimization of the effect on early osteoblast differentiation / Kh. V. Malysheva [и др.]. - С.70-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Другие авторы: Pavlenko O.K., Stoika R.S., Korchynskyi O.G.
Односум, Г. В. Динаміка відмирання бджіл за умови зараження різними дозами спор мікроспоридій nosema apis та nosema ceranae / Г. В. Односум, Т. М. Єфіменко, Н. М. Сорока. - С.87-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Остапів, Р. Вплив низьких доз таурину на антиоксидантний захист І ліпопротеїновий склад крові щурів / Р. Остапів, Х. Скиба, В. Манько. - С.94-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Плис, В. М. Епізоотична ситуація щодо пастерельозно-аскаридіозного мікст-захворювання птиці в Україні за 2012–2016 рр. / В. М. Плис. - С.101-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Росаловський, В. П. Вплив 5-добового введення вітамінів а та е на стан антиоксидантної системи еритроцитa та гематологічні показники щурів, інтоксикованих хлорпірифосом / В. П. Росаловський. - С.106-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Уманська, А. О. Показники жирнокислотного спектру ліпідів сироватки крові щурів за штучного гіпобіозу / А. О. Уманська [и др.]. - С.115-120. - Бібліогр. в кінці ст.
Другие авторы: Мельничук Д.О., Мельничук С.Д., Калачнюк Л.Г., Морозова В.С.
Shtapenko, O. The influence of surfaces modified by different polymeric substances on the growth of mouse embryonic fibroblasts cell line NIH3T3 / O. Shtapenko. - С.121-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

5.


    Акимишин, М. М.
    Активність і вміст ізозимів малатдегідрогенази у тканинах яєчників і матки корів впродовж статевого циклу [] / М. М. Акимишин // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2017. - Том Т. 19, N 2. - С. 9-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: ВРХ--Акушерство, гінекологія
Кл.слова (ненормированные):
малатдегідрогеназа, активність, ізозими, корови, ендометрій, яєчники, фолікулогенез, лютеогенез
Аннотация: Досліджували активність і вміст ізозимів малатдегідрогенази (МДГ) у тканинах яєчників й ендометрію та антральній рідині фолікулів на різних стадіях фолікуло- і лютеогенезу та за гіпофункції гонад. Встановлено, що активність МДГ у тканині яєчника висока у фолікулярній фазі (1,0±0,21 нмоль/хв×мг білка), на 20,0 % нижча за раннього жовтого тіла і найнижча за пізнього жовтого тіла (0,6±0,16 нмоль/хв×мг білка). У слизовій матки за активних яєчників величина значення перебуває в межах 0,9–1,3 нмоль/хв×мг білка і на 55,6–69,3 % нижча за гіпофункції. В антральній рідині фолікулів залежно від фізіологічних станів яєчника встановлено, що активність МДГ висока (1,6±0,46 нмоль/хв×мг білка) з фолікулів розмірами до 4 мм за фолікулярного росту, з 4–7 мм (0,6–0,7 нмоль/хв×мг білка) за пізнього і раннього жовтого тіла і найнижча (0,4±0,06 нмоль/хв×мг білка) за гіпофункції. У тканинах репродуктивних органів і антральній рідині з фолікулів яєчників корів виявлено три смуги активних протеїнів МДГ, з яких за електрофоретичною рухливістю дві відповідають цитозольним ізозимам (МДГ1 і МДГ2) і одна — мітохондріальному (МДГ3). Встановлено, що у тканині яєчника високий вміст МДГ1 та МДГ2 (33,7–44,9 %) і низький — МДГ3 (18,8–27,1 %), в ендометрії основна частина вмісту припадає на МДГ2 (36,0–56,7 %) і менша — на МДГ1 (26,5–35,2 %) та МДГ3 (16,7–29,0 %). В антральній рідині з фолікулів статевих залоз найвищий вміст МДГ1 з яєчника за раннього жовтого тіла (52,5–60,9 %), МДГ2 — за пізнього жовтого тіла (43,9–56,1 %), а МДГ3 — за фолікулярного росту (27,7–41,8 %). Аналізом кореляцій встановлено, що активність МДГ від зміни фізіологічного стану і за гіпофункції яєчника у тканині статевої залози проявляє залежність середньої сили (η=0,353), в ендометрії — сильну (η=0,799). Вміст МДГ3 у тканині статевої залози і МДГ2 в ендометрії зі зміною фізіологічного стану та за гіпофункції яєчників корелює з середньою силою (відповідно, η=0,509 і 0,325). Кореляційне відношення за розміром фолікулів яєчника раннього жовтого тіла для вмісту МДГ2 в антральній рідині криволінійне середньої сили (η=0,382).


Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

 
© Национальная научная сельскохозяйственная библиотека НААН Украины
(ННСХБ НААН)
P.I.