Рейтинг@Mail.ru
Главная Упрощенный режим Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Электронный каталог ННСХБ НААН - результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: <.>S=Харчові продукти -- Безпека продукції<.>
Общее количество найденных документов : 5
Показаны документы с 1 по 5
1.


    Усатенко, Н. Ф.
    Система простежуваності як запорука безпечності продуктів харчування [] : научное издание / Н. Ф. Усатенко, Ю. І. Охрименко, Т. А. Свириденко, С. Я. Соколова // Мясной бизнес : ежемесячный научно-практический журнал. - 2010. - N11. - С. 72-73. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Харчові продукти--Безпека продукції


Доп.точки доступа:
Охрименко, Ю.І.; Свириденко, Т.А.; Соколова, С.Я.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие

2.


    Мамлеева, Д. А.
    Как обеспечить безопасность пищевых продуктов? [] : научное издание / Д. А. Мамлеева // Веткорм. - 2010. - N5. - С. 15-16.
Рубрики: Харчові продукти--Безпека продукції


Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие

3.


    Яцюта, М. А.
    Видовая идентификация и новый метод количественной оценки Salmonella spp., Listeria monocytogenes и Escherichia coli [] : научное издание / М. А. Яцюта, М. В. Патрушев, Н. В. Воронкова и др. // Веткорм. - 2010. - N3. - С. 26-27. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Харчові продукти--Безпека продукції


Доп.точки доступа:
Патрушев, М.В.; Воронкова, Н.В.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1
Свободны: 1

Найти похожие

4.


    Притульська, Наталія.
    Захист прав споживачів харчових продуктів для спеціальних медичних цілей [] / Н. Притульська, Ю. Мотузка // Товари і ринки : міжнародний науково - практичний журнал. - 2016. - N 1. - С. 59-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Харчові продукти--Безпека продукції
Кл.слова (ненормированные):
безпечність, вибір, захист прав споживачів, інформування -- харчові продукти для спеціальних медичних цілей -- маркування, якість
Аннотация: Проаналізовано складові захисту прав споживачів харчових продуктів для спеціальних медичних цілей. Визначено проблемні питання забезпечення та реалізації їх основних прав і запропоновано систему заходів щодо захисту прав споживачів цієї групи товарів.


Доп.точки доступа:
Мотузка, Юлія

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

5.


    Котелевич, В. А.
    Сучасний стан безпечності харчових продуктів щодо вмісту 137Cs порівняно з 2010 роком у контексті продовольчої безпеки [] / В. А. Котелевич, О. В. Пінський // Вісник Полтавської державної аграрної академії : науково - виробничий, фаховий журнал . - 2022. - N 4(107). - С. 246-258. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Харчові продукти--Безпека продукції
Кл.слова (ненормированные):
безпечність харчових продуктів, цезій-137, стронцій-90, внутрішнє опромінення, захворюваність населення
Аннотация: Пріоритетним завданням сучасної науки і практики є обмеження потрапляння радіонуклідів до організму людини. Серед заходів радіаційного захисту населення найбільш складним, але й найбільш важливим є контроль за вмістом радіонуклідів у продуктах харчування, інформування населення, недопущення в реалізацію харчових продуктів, що не відповідають допустимим рівням. Зважаючи на актуальність цього питання, метою наших досліджень було встановити сучасний стан безпечності харчових продуктів щодо вмісту 137Cs у Поліському регіоні порівняно з 2010 роком у контексті продовольчої безпеки. За результатами аналізу публікацій, звітної документації радіологічного відділу обласної СЕС м. Житомира та Держпродспоживслужби за 2010 рік, власних досліджень зразків грибів, ягід, м’яса свійських та диких тварин, харчових продуктів з приватних господарств північних районів Житомирської області та звітної документації Житомирської і Рівненської регіональних державних лабораторій Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів, державних лабораторій ВСЕ продовольчих ринків м. Житомира та Житомирської області, м. Рівного і Рівненської області (за 2010, 2017–2022 рр. встановили, що вміст радіонуклідів у грибах, ягодах, дичині та продуктах власного виробництва у забруднених внаслідок аварії на ЧАЕС районах Поліського регіону здебільшого значно перевищує допустимі рівні, що формує великі дози внутрішнього опромінення і негативно впливає на стан здоров՚я населення. Перевищення ДР-2006 за вмістом Cs спостерігається у зразках з Новоград-Волинського, Ємільчинського, Лугинського, Малинського, Народицького, Овруцького, Олевського районів. Найбільш забрудненими були зразки з Народицького району, зокрема: свіжі гриби та ягоди – 2000 Бк/кг, сухі – 3450 Бк/кг. Північні райони Рівненської області відрізняються надзвичайно високим вмістом137Cs у харчових продуктах, особливо в дарах лісу. Найбільший відсоток перевищень визначено у зразках грибів та ягід лісового походження в Дубровицькому районі та Ракитнівському. Найвищий рівень забруднення молока і м’яса визначали 2010 року. ДЛВСЕ продовольчих ринків Житомирської області було за перше півріччя 2022 року виявлено 3 проби з перевищенням вмісту радіонукліда цезія-137 у трьох зразках грибів сухих в Овручі (2637,5 Бк/кг), ягодах свіжих лісовіих у Лугинах (1226,7 Бк/кг) та моркві (49 Бк/кг).


Доп.точки доступа:
Пінський, О.В.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

 
© Национальная научная сельскохозяйственная библиотека НААН Украины
(ННСХБ НААН)
P.I.