Рейтинг@Mail.ru
Главная Упрощенный режим Описание
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Электронный каталог ННСХБ НААН - результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: <.>II=БТ6/2018/Т. 20/3<.>
Общее количество найденных документов : 95
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-40   41-60   61-80   81-95 
1.


    Гаврилін, П. М.
    Особливості макро-мікроскопічної структури функціональних сегментів паренхіми лімфатичних вузлів у кролів м’ясного напряму використання [] / П. М. Гаврилін, І. І. Гіберт // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 9-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кролі--ветеринарія
Кл.слова (ненормированные):
кролі, лімфатичний вузол, структурно-функціональні зони, синуси, одиниці глибокої кори, сегменти, паракортекс, компартмент, мозкові тяжі, лімфатичні вузлики
Аннотация: Встановлено особливості гістоархітектоніки функціональних зон та сегментів у лімфатичних вузлах статевозрілих кролів м’ясного напряму використання на прикладі кролів кросу Hyplus. Соматичні лімфатичні вузли кролів представлені щільними, компактними утвореннями, повністю відокремленими, тоді як вісцеральні — множинним скупченням різних за розміром вузлів, які утворюють пакети або грона в жировій тканині, не створюючи конгломератів. Лімфоїдна паренхіма характеризується чітко вираженою морфологічною полярністю, з наростанням її обсягу та щільності в напрямку устя приносних лімфатичних судин, з формуванням щільної кіркової і розрідженої мозкової речовини вузлів. Паренхіма вузлів поділяється на відокремлені кірковими синусами або капсулярними трабекулами сегменти чи компартменти. Визначено, що для сегментів лімфатичних вузлів характерна полярна будова, їхній розширений полюс сформований з одиниць глибокої кори та розміщеними навколо цих одиниць лімфатичних вузликів; протилежний, більш звужений край сегмента, побудований із мозкових тяжів та лімфатичних просторів між ними (мозкових синусів). На периферії одиниць глибокої кори лімфатичні вузлики мають округло-овальну форму, а в ділянці мозкових тяжів — округло-циліндричну. Система синусів досить розвинута, організована як «система зрошення», що зв’язує кожну судину з чітко визначеним функціональним відділенням, утворюючи широкі лабіринти, які найкраще виражені у вісцеральних лімфатичних вузлах, у мозкових синусах, що, імовірно, пов’язано зі значнішим антигенним навантаженням. У лімфатичних вузлах кролів основою для кожної лімфоїдної часточки є центри одиниць глибокої кори з реактивними центрами проліферації Т-лімфоцитів, їхня периферія представлена зоною транзиту лімфоцитів і лімфатичними вузликами. Дистально одиниці глибокої кори межують з мозковими тяжами.


Доп.точки доступа:
Гіберт, І.І.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

2.


    Дичок, А. З.
    Резистентність організму кролів за дії сполук сульфуру [] / А. З. Дичок, Я. В. Лесик, М. М. Цап // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 16-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кролі--ветеринарія
Кл.слова (ненормированные):
кролі, цитрат сульфуру, сульфат натрію, імунофізіологічна реактивність, резистентність, імуноглобуліни, глікопротеїни
Аннотация: У статті представлено результати дослідження впливу випоювання з 60 до 118 доби життя кролів різних кількостей цитрату сульфуру, отриманого методом з використанням нанотехнології, та сульфату натрію на показники клітинного і гуморального імунітету в організмі. Дослідженнями встановлено вірогідні різниці між дослідними та контрольною групами за відносним вмістом фагоцитарної активності нейтрофілів у крові кролів, яким випоювали S цитрат з розрахунку 4 і 8 мг S/кг маси тіла, що свідчить про стимулювальний вплив органічної сполуки сульфуру на клітинну ланку неспецифічної резистентності їхнього організму. Випоювання тваринам дослідних груп цитрату сульфуру, порівняно з сульфатом натрію та контрольною групою, більше вплинуло на показники неспецифічної резистентності організму гуморального типу, що відзначилося вищим (P<0,05) відносним вмістом лізоцимної і бактерицидної активності сироватки крові кролів ІІІ дослідної групи впродовж дослідження та ІІ групи на 58 добу експерименту. Це може свідчити про позитивний вплив застосованої кількості цитрату сульфуру на перебіг метаболічних процесів, задіяних у формуванні гуморальних механізмів захисту організму. Встановлено вищий (P<0,05–0,01) вміст гексоз, зв’язаних з протеїнами, та сіалових кислот у крові тварин І–ІІІ дослідних груп, яким випоювали цитрат сульфуру, що більше було виражено на 58 добу експерименту. Збільшення вмісту глікопротеїнів та їх вуглеводних компонентів у крові в межах фізіологічних величин свідчить про підвищення резистентності організму за впливу окремих кількостей цитрату сульфуру. Випоювання органічної добавки сульфуру у раціоні кролів виявляло стимулювальний вплив на функціонування імунної системи їхнього організму, що зумовило вірогідне підвищення вмісту імуноглобулінів у крові кролів ІІ дослідної групи на 58 добу дослідження та ІІ і ІІІ груп на 31 добу експерименту порівняно з контрольною групою. Це свідчить про активацію імунної реакції організму на дію застосованих кількостей цитрату сульфуру.


Доп.точки доступа:
Лесик, Я.В.; Цап, М.М.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

3.


    Дунець, В. Ю.
    Функціональний стан печінки курей-несучок за гепатозу [] / В. Ю. Дунець, Л. Г. Слівінська // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 23-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кури несучки--Біологія
Кл.слова (ненормированные):
кури-несучки, кров, печінка, загальний протеїн, сечова кислота, асат, алат, холестерол
Аннотация: У статті наведено результати оцінки функціонального стану печінки здорових і хворих на гепатоз курей-несучок кросу «Ломан Браун» віком 166, 300 і 530 днів. Критерієм оцінки слугували результати біохімічного аналізу крові курей. Згідно з отриманими результатами, у курей-несучок, хворих на гепатоз, виникають порушення функцій печінки, які супроводжуються гіперпротеїнемією та підвищенням активності гепатоспецифічних ензимів. Спостерігали збільшення загального протеїну у хворих курей віком 300 днів на 12,2 % (P<0,001), 530 днів — на 13,4 % (P<0,01) щодо клінічно здорової птиці. Встановлено зростання вмісту АлАТ у сироватці крові хворих курей-несучок віком 166 і 300 днів на 33,3 % (P<0,01, P<0,001) і 66,7 % (P<0,001) у віці 530 днів і вірогідне (P<0,001) зростання АсАТ у 2,2; 2,1; 2,8 разу відповідно щодо значень активності цих ензимів у клінічно здорових особин. Показники мають тенденцію до збільшення як у віковому аспекті, так і порівняно з аналогічними показниками здорової птиці. Встановлене зменшення концетрації холестеролу в сироватці крові хворих курей-несучок віком 166 днів на 22,7 % (P<0,01), 300 днів — на 30 % (P<0,01), 530 днів — на 36,8 % (P<0,001) відповідно до групи клінічно здорових вказує на знижену протеїнсинтезувальну функцію гепатоцитів. Крім того, виявили зниження вмісту сечовини в сироватці крові хворих курей-несучок всіх вікових груп: 166 днів — на 10,7 %, 300 — на 3,8 %, 530 — на 16 %, що свідчить про порушення сечовивідної та детоксикаційної функцій печінки. Рівень сечової кислоти був вищим у сироватці крові всіх груп хворих курей-несучок порівняно зі здоровими, однак з віком птиці знижувався на 11,6 і 10,7 % порівняно з його вмістом у курей-несучок віком 166 днів. Підвищення активності лужної фосфатази у сироватці крові хворих курей-несучок віком 166 днів у 8,7; віком 300 днів — в 4,1 та 530 днів — у 6,5 разу свідчить про ураження жовчних шляхів. Інтенсивність порушень функціонального стану печінки залежить від багатьох чинників, зокрема від віку, фізіологічного стану організму та розвитку патологічного процесу.


Доп.точки доступа:
Слівінська, Л.Г.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

4.


   
    Вплив різних доз цитрату нікелю на імунобіологічні показники та систему антиоксидантного захисту корів [] / О.І. Колещук [и др.] // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 30-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: ВРХ--Біологія
Кл.слова (ненормированные):
корови, цитрат нікелю, антиоксидантна система, каталаза, глутатіонпероксидаза, супероксиддисмутаза, гідроперекисі ліпідів, імунобіологічні показники
Аннотация: У статті наведено експериментальні дані щодо впливу цитрату нікелю, отриманого з використанням нанотехнології, на імунобіологічні показники та антиоксидантний захист в організмі корів. Встановлено, що додавання до раціону корів на 9-му місяці тільності та в перші два місяці після отелення цитрату нікелю в кількості 0,1 мг /кг с.р. корму (ІІ група) і 0,3 мг/кг с.р.корму (ІІІ група) позитивно вплинуло на функціонування антиоксидантної системи та імунобіологічні показники організму тварин з певними відмінностями. Впродовж першого місяця згодовування у крові тварин ІІ групи спостерігалося підвищення активності каталази на 11,18 % та СОД — на 28 %. У крові тварин ІІІ групи спостерігалося незначне підвищення активності каталази на 4,9 % та активності СОД — на 18,37 %. Впродовж другого місяця згодовування спостерігалося підвищення активності глутатіонпероксидази у крові тварин обох груп — відповідно, на 10,38 % та 9,91 %, а також підвищення активності СОД на 25,25 % у крові тварин ІІІ групи. Згодовування коровам цитрату Ni протягом 2 місяців після отелення сприяло вірогідному зменшенню вмісту ГПЛ: у крові корів ІІ групи — на 4,2 %, а у корів ІІІ групи — на 2,4 %. Спостерігалася також тенденція до зменшення вмісту у крові ТБК-активних продуктів, які є кінцевим метаболітом ПОЛ. Згодовування коровам цитрату нікелю в кількості 0,1 мг /кг (ІІ група) сприяло вірогідному зменшенню вмісту циркулюючих імунних комплексів у сироватці крові на 19,2 %, а у тварин ІІІ групи, яким згодовували 0,3 мг /кг с. р. корму, — на 18,9 %.


Доп.точки доступа:
Колещук, О.І. ; Ковальчук, І.І.; Цап, М.М.; Храбко, М. І.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

5.


    Корнят, С. Б.
    Значення протеїнів плазми сперми ссавців у забезпеченні процесів життєдіяльності та збереженні запліднювальної здатності сперміїв [] / С. Б. Корнят // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 37-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ссавці --Репродуктивність
Кл.слова (ненормированные):
ссавці, протеїни, пептиди, амінокислоти, сперма, спермії, плазма сперми, сім’яник, придаток сім’яника
Аннотация: У статті узагальнено літературні дані про біохімічні механізми дії сполук білкової природи, амінокислот та протеїнів у спермі самців ссавців. Показана їхня роль у підтриманні процесів життєдіяльності сперміїв і їх запліднювальної здатності. Розглянуто основні джерела надходження білків та сполук білкової природи до сім’яної плазми та їхній вплив у різній кількості і співвідношеннях на якісні показники сперміїв та збереження ними запліднювальної здатності у статевих шляхах самців та самиць, поза організмом, за розбавлення їх синтетичними середовищами, за короткотривалого зберігання, присутності їх при кріоконсервуванні та розмороженні сперміїв, їх наявність при заплідненні. Показано значення вмісту протеїнів у кормах самців для забезпечення отримання від них еякулятів з повноцінними сперміями, що важливо для отримання повноцінного за якісними та кількісними показниками потомства. Розглянуто джерела надходження речовин білкової природи у спермопровід придатка сім’яника, їхній вміст у навколоспермальному середовищі та значення для підтримання процесів життєдіяльності сперміїв. Описано дослідження, які стосуються вмісту протеїнів та їхніх складників у плазмі сперми самців ссавців після еякуляції, динаміка змін, їхній вплив на життєздатність і запліднювальну здатність сперміїв та білкових сполук синтетичного і природного походження, введених у плазму після еякуляції чи синтетичне середовище для розбавлення. Також розглянуто використання сполук білкової природи та протеїнів різного походження у середовищах, які застосовуються для заморожування і розморожування сперми та їх позитивний вплив на спермії. На основі літературних даних обґрунтовано значення вказаних речовин у слизовій матки або середовищі для запліднення, зокрема на здатність сперміїв проникати в яйцеклітину. За розглянутими публікаціями зроблено висновок про важливість використання амінокислот, пептидів та протеїнів у середовищах для розбавлення, зберігання у рідкому стані, кріоконсервування і розморожування сперми самців ссавців для забезпечення високої виживаності і запліднювальної здатності сперматозоїдів.


Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

6.


    Lobachova, I. V.
    Indices of renewal of ewe sexual activity and its correlation with age, weight, traditional reproductive traits and climatic conditions [] / I. V. Lobachova, O. V. Ivanyna // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 55-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вівці--Відтворення стада
Кл.слова (ненормированные):
вівця, відтворення, статева активність, індекс
Аннотация: Для оцінки якості поновлення статевої активності овець під час кампанії з осіменіння були розроблені такі індекси: IHi — індекс охоти (0 або 1), IHTi — індекс часу охоти (від 1 до 4), ICTi — індекс часу запліднення (від 1 до 4) та ILi — індекс ягніння (від 0 до 3). Досліджено зв’язок індексів з віком та вагою маток, часткою тварин з проявом охоти, (E%), запліднюваністю (F%), плодючістю (Fm%), багатоплідністю (Pf) та кліматичними умовами. Використані дані вівцематок Асканійської Тонкорунної породи 6 послідовних років. Залежності між індексами та віком, вагою, зміною ваги та показниками відтворення були нелінійні. Індекс IHi зростав при збільшенні віку до 6 років, після чого починав зменшуватись. Значення індексу IHTi було найвищим у наймолодших та найстаріших тварин, що свідчило про затримку прояву першої статевої охоти у ярок та ≥8-річних тварин. Варіація індексу ICTi показала, що наймолодші та найстаріші тварини мають найгіршу ймовірність завагітніти під час першої статевої охоти. Рівень кореляції між вагою і її зміною з одного боку та індексами з іншого був високим (R>0,7) у молодих (≥2 років) та помірно-помітним (0,3

Доп.точки доступа:
Ivanyna, O.V.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

7.


    Mustapha, M. K.
    Water quality considerations for the culture of tropical edible frog (hoplobatrachus occipitalis) from tadpole stage to full metamorphosis [] / M. K. Mustapha // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 69-76. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зоологія --Земноводні
Кл.слова (ненормированные):
жаба їстівна, якість води, пуголовки, метаморфоз, вирощування, проточна система водопостачання
Аннотация: Для штучного вирощування жаб необхідна належна якість води. Проте в наш час немає рекомендованих норм складу води для утримання жаб. Проведено дослідження з метою встановлення допустимих меж коливання параметрів води для утримання жаб виду Hoplobatrachus occipitalis від стадії пуголовка до формування зрілої особини. 180 пуголовків було розміщено у 3 акваріуми з проточною системою водопостачання, місткістю 60 л кожен. Параметри якості води вимірювали впродовж 16 тижнів, протягом яких пуголовки пройшли повний метаморфоз. Смертність становила лише 10 %. Параметри води під час досліду коливались у межах: температура 24,1–27,2 °С, рН 6,8–7,2, електропровідність 240–280 мкСм/см, загальний вміст твердих частинок 161–188 мг/л, лужність 225–200 мг/л, загальна жорсткість 120–160 мг/л, концентрація Кальцію 80–100 мг/л, Магнію 40–60 мг/л, фосфатів 0,3–0,8 мг/л, нітратів 0,8–1,3 мг/л, розчиненого кисню 6,2–6.9 мг/л, аміаку 0,10–0,22 мг/л. Такий діапазон показників якості води виявився придатним для вирощування жаб цього виду, про що свідчить нормальний метаморфоз і низька смертність (10 % за 16 тижнів). Проточна система водопостачання з використанням підземних вод зі свердловини забезпечила сприятливі умови для вирощування жаб.


Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

8.


   
    Трансфузія кріоконсервованої еритроцитарної маси собакам при лікуванні бабезіозу [] / О. А. Первушина, О. М. Денисова, Г. Ф. Жегунов // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 77-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Собаківництво--Хвороби--бабезіоз
Кл.слова (ненормированные):
еритроцити собак, кріоконсервування, бабезіоз, трансфузія, гематологічні та біохімічні показники
Аннотация: У статті наведено результати оцінки клініко-біохімічної ефективності трансфузії кріоконсервованої еритроцитарної маси для собак, хворих на гостру форму бабезіозу. Кріоконсервовану еритроцитарну масу одержували швидким зануренням еритроцитів у рідкий азот і наступним відігрівом на водяній бані. Як кріопротектор використовували 17,5 % розчин гідроксиетильованого крохмалю 200. Дослідження проводили на трьох групах тварин — контрольній і двох дослідних (тварини з гострою формою бабезіозу і базовим медикаментозним лікуванням; тварини з гострою формою бабезіозу, базовим медикаментозним лікуванням і трансфузією кріоконсервованої еритроцитарної маси). Встановлено, що застосування трансфузії кріоконсервованої еритроцитарної маси призводить до підвищення рівня гематокриту і гемоглобіну, а також кількості еритроцитів вже через добу. На десяту добу ці показники близькі до контрольних величин і майже вдвічі перевищують гематологічні показники тварин з базовим медикаментозним лікуванням. Біохімічні дослідження сироватки крові собак, хворих на бабезіоз, за першу добу захворювання виявили гіперазотемію, гіперкреатинінемію і збільшення активності індикаторних ензимів печінки. У хворих собак за 10 діб після базового курсу терапії у поєднанні з гемотрансфузією кріоконсервованої еритроцитарної маси відбувається нормалізація активності аланінамінотрасферази, кількості білірубіну та сечовини. Кількість креатиніну та активність аспартатамінотрансферази і лактатдегідрогенази в цій групі дослідних тварин повертаються до фізіологічної норми. Показано, що гемотрансфузія кріоконсервованої еритроцитарної маси високо ефективна у лікуванні собак за гострого перебігу бабезіозу та сприяє нормалізації гематологічних і біохімічних показників.


Доп.точки доступа:
Первушина, О.А.; Денисова, О.М.; Жегунов, Г.Ф.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

9.


   
    Уміст ліпідів у тканинах організму медоносних бджіл за згодовування борошна сої, цукрового сиропу і цитратів кобальту та нікелю [] / Л. І. Романів, І. І. Ковальчук, А. Г. Пащенко // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 84-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бджільництво--Годівля, стимулятори
Кл.слова (ненормированные):
бджоли, тканини, ліпіди, соя, цукровий сироп, цитрати кобальту і нікелю, ентомофільні садки
Аннотация: У статті наведено результати досліджень впливу додавання у підгодівлю медоносним бджолам цукрового сиропу (ЦС), ЦС і борошна з бобів сої (БС) (II) і ЦС, БС і цитратів Со та Ni (СоНЦ+NiНЦ) у дозі 2 і 1 мг роздільно (III, IV) та в поєднанні (V група) (1-й етап) із збереженням цієї схеми для I–II груп та додавання сої в III, IV і V групах для 2-го етапу з розміщенням їх в ентомологічних садках на показники ліпідного обміну в гомогенаті тканин організму. Результатами досліджень на 1-му етапі не встановлено вірогідних різниць вмісту загальних ліпідів (ЗЛ) у тканинах медоносних бджіл II, III, IV та V дослідних груп порівняно з контрольною. Аналогічна тенденція без вірогідних змін за вмістом загальних ліпідів у тканинах бджіл II, III, IV і V дослідних груп зберігалась й на 2-му етапі досліджень без додавання борошна сої. Більш виражені різниці встановлені у співвідношенні окремих класів ліпідів в тканинах організму бджіл усіх дослідних груп порівняно з контролем. Підгодівля з додаванням борошна сої, цукрового сиропу і цитратів Со та Ni зумовлює вірогідне зростання вмісту фосфоліпідів у зразках тканин бджіл III, IV та V груп; моно- та диацилгліцеролів — у II, III і IV, а етерів холестеролу — лише в II і III дослідних групах на тлі вірогідного зниження вмісту триацилгліцеролів у II, III, IV та V дослідних груп порівняно з їхнім вмістом у зразках тканин бджіл контрольної (I) групи. Роздільне внесення цитратів Со і Ni в дозах 2 і 1 мг відповідно до 25 мл 50 % цукрового сиропу бджолам III та IV дослідних груп і їх поєднання 2 мг Со+1 мг Ni з 25 мл (50 %) цукрового сиропу у V групі зумовлює порівняно з контрольною (I) групою вірогідне зростання вмісту фосфоліпідів у тканинах бджіл III, IV та V, НЕЖК, моно- та диацилгліцеролів — II, III та IV дослідних груп. Однак за дії цих доз цитратів Со і Ni без борошна сої на другому етапі досліджень у тканинах організму бджіл II, III і IV дослідних груп спостерігалось вірогідне зниження вмісту етерів холестеролу і триацилгліцеролів (аналогічно до 1-го етапу) зі зростанням їх рівня лише у бджіл V групи. Відзначено зниження вмісту вільного холестеролу у тканинах бджіл V групи і його зростання у III та IV дослідних групах порівняно з контролем.


Доп.точки доступа:
Романів, Л.І.; Ковальчук, І.І.; Пащенко, А.Г.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

10.


   
    Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ БІОЛОГІЇ, ТВАРИННИЦТВА ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ», присвяченої 100-річчю заснування Національної академії аграрних наук України та 80-річчю від дня народження академіка НААН, Заслуженого діяча науки і техніки України, Героя України, президента НААН (1996–2011) Михайла Васильовича Зубця (1938–2014) (4–5 жовтня 2018 р., м. Львів) [] // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 93-178.


Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

11.


    Агаєва, Н. С.
    Диференційна діагностика трансмісивних хвороб собак [] / Н. С. Агаєва, О. Г. Приходько, А. М. Федянович // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 94.


Доп.точки доступа:
Приходько, О.Г.; Федянович, А.М.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

12.


    Андрушко, О. Б.
    Вивчення фізіолого-біохімічних показників розрідженої сперми кнурів-плідників за використання окремих наносполук з бар у складі середовища для кріоконсервування [] / О. Б. Андрушко // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 95.


Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

13.


    Бойко, О. О.
    Вплив бензойної кислоти на життєздатність личинок нематод жуйних [] / О. О. Бойко, В. В. Бригадиренко // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 96.


Доп.точки доступа:
Бригадиренко, В.В.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

14.


   
    Морфологічні показники крові щурів за умов хронічного фумонізинотоксикозу [] / О. М. Брезвин, Г. В. Рудик, З. А. Гута // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 97.


Доп.точки доступа:
Брезвин, О.М.; Рудик, Г.В.; Гута, З. А.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

15.


   
    Розробка та створення кріобанку гермінальної плазми для збереження біорізноманіття тваринного світу [] / К. І. Буцький, А. Ю. Пуговкин, Т. О. Юрчук // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 98.


Доп.точки доступа:
Буцький, К.І.; Пуговкин, А.Ю.; Юрчук, Т.О.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

16.


    Бучко, О. М.
    Дія фітоекстракту на антиоксидантні процеси в організмі тварин [] / О. М. Бучко // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 99.


Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

17.


    Вархоляк, І. С.
    Визначення гострої токсичності препарату «Бендамін» на лабораторних тваринах [] / І. С. Вархоляк, Б. В. Гутий, І. Є. Соловодзінська // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 100.


Доп.точки доступа:
Гутий, Б.В.; Соловодзінська, І.Є.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

18.


    Ведмідь, С. А.
    Генні мутації, які викликають захворювання сечостатевої системи у Felis silvestris catus [] / С. А. Ведмідь, С. О. Костенко // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 101.


Доп.точки доступа:
Костенко, С.О.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

19.


    Векліч, Т. О.
    Вплив каліксарену С-956 на кінетичні параметри Са2+, Mg2+-АТРази плазматичної мембрани міоцитів матки [] / Т. О. Векліч, О. А. Шкрабак, Ю. В. Ніконішина // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 102.


Доп.точки доступа:
Шкрабак, О.А.; Ніконішина, Ю.В.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

20.


    Волович, В. М.
    Продуктивна дія добавок триптофану до раціонів гусей у репродуктивний період [] / В. М. Волович, С. О. Вовк // Біологія тварин : науково - теоретичний журнал. - 2018. - Том Т. 20, N 3. - С. 103.


Доп.точки доступа:
Вовк, С.О.

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ХР (1)
Свободны: ХР (1)

Найти похожие

 1-20    21-40   41-60   61-80   81-95 
 
© Национальная научная сельскохозяйственная библиотека НААН Украины
(ННСХБ НААН)
P.I.