Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дем’янюк, Олена Сергіївна@<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 по 3
1.
Шифр: ЗП2/2020/4
   Журнал

Збалансоване природокористування [Текст] : науково-практичний журнал. - 2012 . - Виходит раз на два місяця
2020р. N 4
Зміст:
Ковалів, Олександер Іванович. Головна неврегульована в Україні передумова погіршення якісного стану природних об’єктів / О. І. Ковалів. - С.5-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Бендасюк, О. Ю. Інструментарій еколого-економічного франчайзингу в системі сталого господарювання: технології застосування / О. Ю. Бендасюк, В. В. Микитенко. - С.17-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Третяк, Антон Миколайович . Еколого-економічна оцінка ефективності землекористування оборони в контексті екологічної безпеки / А. М. Третяк [и др.]. - С.29-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Третяк Н.А., Лобунько Ю. В., Третяк М.А., Мельничук А.Ю.
Третяк, Валентина Миколаївна. Еволюція методології формування землекористування водоохоронних зон і прибережних смуг / В. М. Третяк, Т. Ю. Кравчук, О. М. Юсипенко. - С.42-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Данькевич, Степан Михайлович. Фінансовий потенціал держлісгоспів Малого Полісся України у забезпеченні збалансованого лісогосподарського землекористування / С. М. Данькевич. - С.50-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Шурда, Ксенія Едуардівна . Методи якісного та кількісного аналізу ризиків / К. Е. Шурда. - С.64-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Сахарнацька, Людмила Іванівна. Потенціал розвитку туристично-рекреаційного комплексу сільських територій / Л. І. Сахарнацька. - С.73-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Махінько, Роман Григорович . Шляхи залучення інвестицій у території та об’єкти природно-заповідного фонду України / Р.Г. Махінько. - С.79-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Замула, Христина Петрівна. Еколого-економічні проблеми лісокористування на радіоактивно забруднених землях в Київській області / Х. П. Замула. - С.84-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Москаленко, Валентина Анатоліївна . Економічна складова в галузі тваринництва як чинник формування сталого розвитку у контексті сільських територій / В. А. Москаленко, В.П. Колоша. - С.91-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Шевцова, Ольга Леонідівна. Економічна оцінка перспектив виробництва гранульованих органічних добрив з посліду курчат-бройлерів / О. Л. Шевцова. - С.100-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Дем’янюк, Олена Сергіївна. Обґрунтування концептуального підходу стратегії просування біотехнологічної продукції / О. С. Дем’янюк, А. А. Гайдар. - С.107-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Чумаченко, О. М. Екологічні наслідки інтенсифікації сільськогосподарського виробництва / О. М. Чумаченко, Є.В. Кривов’яз, В. І. Грегуль. - С.114-124. - Бібліогр. в кінці ст.
Приведенюк, Назар Валерійович. Економічна ефективність розсадного способу вирощування меліси лікарської в умовах краплинного зрошення / Н. В. Приведенюк. - С.125-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Мусич, Олена Григорівна . Ізотопний ефект макро- і мікроелементів в екосистемах / О. Г. Мусич, О. В. Зубко, О. С. Дем’янюк. - С.132-138. - Бібліогр. в кінці ст.
Безсонов, Євген Миколайович . Особливості динаміки параметрів водного середовища річки Інгул у період літньої межені / Є. М. Безсонов, Д. О. Крисінська, Р. Д. Россол. - С.139-148. - Бібліогр. в кінці ст.
Гуцуляк, Григорій Дмитрович. Охорона водних ресурсів Карпатського регіону від забруднення і негативних наслідків та вплив на здоров’я людини / Г. Д. Гуцуляк, Ю. Г. Гуцуляк. - С.149-156. - Бібліогр. в кінці ст.
Безроднова, Ольга Володимирівна. Лісотипологічна та фітосозологічна оцінка лісової рослинності НПП «Слобожанський» / О. В. Безроднова [и др.]. - С.157-168. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Тимочко І.Я., Соломаха І.В., Чорнобров О.Ю., Бондаренко Г.М.
Фещенко, Валерій Петрович. Трансформація ценоморф трав’яно-чагарничкового ярусу лісових фітоценозів Житомирського Полісся після низових пожеж / В. П. Фещенко [и др.]. - С.169-177. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Орлов О.О., Ландін В.П., Соломко В.Л.
Карпенко, Віктор Петрович. Активність антиоксидантних ферментів у рослинах сорго зернового за дії гербіциду, регулятора росту рослин і біопрепарату / В. П. Карпенко [и др.]. - С.178-185. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Красноштан В.І., Притуляк Р.М., Мостов’як І.І., Гнатюк М.Г.
Пасічник, Наталія Анатоліївна. Обґрунтування вибору оптимальної висоти польоту БПЛА для моніторингу стресів технологічного характеру для посівів ріпаку озимого / Н. А. Пасічник, В. П. Лисенко, О. О. Опришко. - С.186-192. - Бібліогр. в кінці ст.
Безноско, Ірина Володимирівна. Ріст і розвиток фітопатогенних мікроміцетів за впливу суміші ефірних олій / І. В. Безноско [и др.]. - С.193-198. - Бібліогр. в кінці ст.
Інші автори: Косовська Н. А., Мінералова В.О., Козін В.В., Мінералов О.І.
Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

2.


    Дем’янюк, Олена Сергіївна.
    Обґрунтування концептуального підходу стратегії просування біотехнологічної продукції [Текст] / О. С. Дем’янюк, А. А. Гайдар // Збалансоване природокористування : науково-практичний журнал. - 2020. - N 4. - С. 107-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Біотехнологія--Продукція
Кл.слова (ненормовані):
екологічний маркетинг, сільське господарство, інтернет маркетинг, маркетингова стратегія, сталий розвиток, екологічно орієнтовне виробництво
Анотація: Висвітлено основні підходи до формування стратегії просування біотехнологічної продукції. Концептуальний підхід до стратегії просування являє собою алгоритм послідовності оцінки споживача, а саме суб’єкта господарювання екологічно орієнтовного напрямку, його напрямок діяльності, ієрархія в управлінні, позитивні та негативні факти, загальний рівень інтернет активності. Також зосереджено увагу на тому, що подальша стратегія найбільш ефективно проявляє себе на цифрових платформах і побудована на принципах інтернет маркетингу із використанням спеціального маркетингового інструментарію та обов’язковою оцінкою ефективності впровадженої стратегії на кінцевому етапі. Виявлено ключові особливості сучасної інтернет поведінки постійних та непостійних інтернет користувачів. Висвітлена позиція референтної групи з приводу раціонального способу купівлі біотехнологічної продукції, а також, вданому зв’язку визначено ключові інтернет маркетингові інструменти взаємодії виробників біопрепаратів зі своїми споживачами. Обґрунтовано, що на сучасному етапі розвитку біотехнологічного бізнесу найбільш раціональним інструментом екологічного маркетингу в онлайн системах є офіційний сайт. Охарактеризовано модель поведінки управлінської ланки підприємств споживачів у питанні впровадженні інноваційних підходів маркетингової взаємодії в В2В сегменті. Сформовано та обґрунтовано концептуальний підхід стратегії просування біотехнологічної продукції в онлайн системах.


Дод.точки доступу:
Гайдар, Аліна Анатоліївна

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

3.


    Мусич, Олена Григорівна .
    Ізотопний ефект макро- і мікроелементів в екосистемах [Текст] / О. Г. Мусич, О. В. Зубко, О. С. Дем’янюк // Збалансоване природокористування : науково-практичний журнал. - 2020. - N 4. - С. 132-138. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екосистеми--Забруднення
Кл.слова (ненормовані):
ізотопи, ізотопні ефекти, метаболізм, біологічне фракціонування, макро- та мікроелементи
Анотація: Проаналізовано ізотопні ефекти, що відбуваються в живих організмах, обумовлених метаболізмом. Явище метаболізму розглядається в класичному розумінні як поєднання біохімічних реакцій (головним чином ферментативних), що проходять у клітинах живих істот та забезпечують розщеплення, синтез і взаємоперетворення складних сполук. Сфера використання природних ізотопів широка та різноманітна. Ізотопи є носіями інформації про народження і перетворення молекул, а фракціонування ізотопів — це хімічна характеристика речовини. Ізотопний метаболізм полягає в міжмолекулярному фракціонуванні ізотопів на окремих стадіях біохімічних реакцій, а саме — розщеплення, синтез і взаємоперетворення складних сполук, викликаному відмінностями будови та фундаментальних властивостей ядер ізотопів. Доведено, що фракціонування ізотопів у хімічних і біохімічних реакціях, обумовлене ізотопними ефектами, ґрунтується на двох фундаментальних властивостях атомних ядер — маси і магнітного моменту. Кінетичний (масозалежний) ізотопний ефект розподіляє ізотопні ядра за їх масами, а магнітний — фракціонує ядра за їх магнітними моментами. Кінетичний ізотопний ефект залежить від величини різниці мас ізотопних молекул, температури і різниці енергій активації ізотопних форм. Магнітний ізотопний ефект залежить від швидкості реакції в окремо взятій клітині, його проекції, магнітного моменту і енергії електрон-ядерної взаємодії. Визначено, що фракціонування ізотопів у живих організмах полягає в тому, що відносний вміст одного з ізотопів у цій сполуці збільшується за рахунок зменшення його вмісту в іншій. Як наслідок, відбувається фракціонування ізотопів у межах одного біологічного об`єкта.


Дод.точки доступу:
Зубко, Олександр Вікторович; Дем’янюк, Олена Сергіївна

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.